Produkt: EX10061992

|

Model: MSW-AIW-03

Klucz udarowy pneumatyczny - 1/2" - 1300 Nm - 7000 obr./min

379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – moment obrotowy 1300 Nm i duża prędkość obrotowa 7000 obr./min
  • Regulacja – mocy lub prędkości i kierunku obrotów
  • Precyzja – dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze
  • Ergonomia – mechanizm Twin Hammer o niskim poziomie wibracji i rękojeść dopasowana do kształtu dłoni zapobiegają zmęczeniu
  • Praktyczność – wywiewane powietrze jest kierowane w dół przez uchwyt

OPIS PRODUKTU

Kompaktowy klucz pneumatyczny z mechanizmem Twin Hammer

Dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu 1300 Nm i niezwykłej prędkości obrotowej 7000 obr./min klucz udarowy pneumatyczny MSW to mocne narzędzie. Bez wysiłku dokręcisz lub poluzujesz nim połączenia śrubowe. Ułatwia pracę przy wielu żmudnych naprawach pojazdów i jest niezawodnym pomocnikiem przy każdej wymianie opon.

Klucz udarowy pneumatyczny z rzemieślniczej linii MSW

Szczególnie na początku konieczna okazuje się wysoka moc. Dlatego klucz pneumatyczny oferuje różne poziomy mocy. Wysokowydajny mechanizm udarowy Twin Hammer pracuje w szczególnie wyważony sposób pomimo wysokich wartości. Dzięki temu nie występują silne wibracje. To sprawia, że bez większego wysiłku poradzisz sobie nawet z długotrwałą naprawą. Ponadto ergonomiczny uchwyt, niewielka waga i kompaktowy rozmiar gwarantują precyzyjną obsługę i optymalny komfort pracy.

Prędkość i kierunek obrotów łatwo ustawisz bez konieczności przerywania pracy. Odprowadzane powietrze kieruje się w dół przez uchwyt i nie przeszkadza w pracy. Wysokiej jakości komponenty, wytrzymałe materiały i świetne wykonanie to najkrótszy opis profesjonalnego klucza udarowego pneumatycznego! Sprzęt wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki warsztatowe, co sprawia, że stanie się niezastąpionym narzędziem pneumatycznym.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA