Produkt: EX10061903

|

Model: MSW-PCSM-100-15

Maszyna do malowania proszkowego - 15 l - 10 bar

5229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – ciśnienie robocze, które można regulować do 10 bar
  • Ekologiczność – dużo bardziej przyjazne dla środowiska niż farby płynne, ponieważ nie potrzebujesz rozpuszczalników
  • Efektywność – pojemnik 15 l do malowania proszkowego bez ciągłego uzupełniania
  • Poręczność – lekka konstrukcja o ergonomicznym kształcie
  • Wygoda – czytelny panel sterowania do indywidualnych ustawień

OPIS PRODUKTU

Nigdy więcej kapiącej farby dzięki maszynie do malowania proszkowego

Chcesz w profesjonalny i łatwy sposób nałożyć ochronną powłokę farby proszkowej na materiały takie jak stal, aluminium czy miedź? Nie ma problemu! Zrobisz to z maszyną do malowania proszkowego od MSW, eksperta od wysokiej jakości narzędzi samochodowych i lakierniczych. Wystarczy podłączyć maszynę do malowania proszkowego do sprężarki powietrza, włączyć wszystkie urządzenia i gotowe!

Chroń metale za pomocą pistoletu do malowania proszkowego marki MSW

Jeśli chodzi o uodparnianie powierzchni na wpływ środowiska i poprawę ich wyglądu, idealną metodą jest malowanie proszkowe. Wystarczy przykręcić pojemnik z farbą proszkową (15 l) do pistoletu do malowania i przymocować kabel uziemiający do przedmiotu. Cząsteczki proszku są przepuszczane przez naładowaną elektrycznie dyszę za pomocą sprężonego powietrza o ciśnieniu do 10 bar. W ten sposób zyskują ładunek elektrostatyczny. W rezultacie proszek przywiera do przedmiotu, który również ma ładunek. Proces ten umożliwia malowanie proszkowe szerokiej gamy materiałów, co pozwala na stworzenie mocniejszej warstwy ochronnej niż za pomocą klasycznej farby.

Przed nałożeniem właściwej powłoki podłoże należy dokładnie odtłuścić. Przedmiot, który chcesz pokryć, powinien być wykonany z przewodzącego metalu. Za pomocą panelu sterowania wybierz napięcie od 0 do 100 kV oraz ciśnienie powietrza. Po zakończeniu malowania proszkowego obiekt wypala się w temperaturze 200°C. Dzięki wysokiej temperaturze najdrobniejsze cząsteczki proszku topią się ze sobą, dzięki czemu powłoka jest trwała i równomiernie gruba.

W przeciwieństwie do farby płynnej w malowaniu proszkowym nie stosuje się rozpuszczalnika. Dzięki temu powłoka jest bardzo przyjazna dla środowiska i nie pozostawia kropli farby. Proszki, które są dostępne w niemal wszystkich kolorach, nadają przedmiotom ogromną odporność na warunki atmosferyczne, korozję, a nawet na działanie wielu chemikaliów. Kolejna zaleta: dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznej konstrukcji pistolet do malowania proszkowego może być używany przez dłuższy czas, a Twoje ramię się nie zmęczy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie