Drabiny

Zainspiruj się blogiem expondo

Uniwersalna drabina aluminiowa to niezbędne narzędzie zarówno w zawodowym, jak i prywatnym użytku. Marka MSW prezentuje modele, które sprawdzą się w pracach na niedużej wysokości. Kilkustopniowe drabiny zdadzą egzamin podczas napraw, remontów, układania instalacji elektrycznej, mycia okien, wymiany żarówek, prac ogrodniczych oraz wielu innych czynności.

Drabiny oferowane w sklepie expondo.pl mogą być eksploatowane komercyjnie i prywatnie. Wyposażono je w elementy zapewniające bezpieczną, a także wygodną pracę. Prosta i lekka konstrukcja sprawia, że sprzęt łatwo przenosić oraz magazynować. Już teraz zapoznaj się z gamą drabin rozkładanych marki MSW!

Drabiny składane – praktyczne i wytrzymałe

Solidna i stabilna drabina to jeden z podstawowych warunków bezpieczeństwa podczas wykonywania zadań na niedużych wysokościach. Niezależnie od tego, czy wykonujesz otwory w ścianach, czy szlifujesz sufit, musisz stać na drabinie składanej z blokadą, antypoślizgowymi stopniami oraz szerokimi podstawami. Produkty marki MSW charakteryzują się wszystkimi wymienionymi właściwościami. Wytrzymałość sprzętu wynosi 150 kg, co sprawia, że wchodząc, możesz mieć ze sobą np. ciężkie narzędzia lub przybornik.

Drabiny wielofunkcyjne wykonano z aluminium. Ich konstrukcja jest solidna, trwała, a przy tym bardzo lekka. Zastosowany materiał wykazuje odporność na korozję. Łatwo go wyczyścić. Sprzęt szybko i wygodnie złożysz, nawet jedną ręką. To nie przypadek, ponieważ sklep expondo.pl od wielu lat słynie z ergonomicznych urządzeń, które sprawdzają się zarówno w domowym, jak i profesjonalnym użytku, m.in. myjek ciśnieniowych oraz szlifierek stołowych.

Wielofunkcyjne drabiny aluminiowe – oferta na expondo.pl

Na naszej stronie internetowej zamówisz drabinę aluminiową zgodną ze swoimi wymaganiami. Dostępne są modele np. trzy-, cztero- i pięciostopniowe, a także wyposażone w podest. Ten dodatkowy element konstrukcyjny doskonale sprawdzi się w czasie remontów, kiedy potrzeba odstawić wiaderko z farbą lub pędzel. Na platformie o dużych wymiarach można bezpiecznie i wygodnie stać, a także się po niej przemieszczać. Marka MSW oferuje warianty o różnych wysokościach roboczych.

Niezwykle praktycznym typem jest drabina teleskopowa. Maks. wysokość modelu wynosi aż 3,8 m, a po złożeniu charakteryzuje się niezwykle kompaktowymi wymiarami. Przechowasz ją w garażu, piwnicy czy na strychu. Pasek zabezpieczający chroni przed niekontrolowanym rozłożeniem się sprzętu. Podobnie jak inne drabiny marki MSW okaże się nieocenioną pomocą w gospodarstwie domowym, ogrodzie i firmie.