(1) Ocena

Produkt: EX10061112

|

Model: MSW-PCS-100

Pistolet do malowania proszkowego - stacja bazowa - 1300 ml

549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – pistolet do malowania proszkowego
  • Precyzja – szeroki zakres regulacji ciśnienia od 0,7 do 2,1 bar
  • Wygoda – dwa zbiorniki na proszek o łącznej pojemności 1300 ml (2 x 650 ml)
  • Łatwa obsługa – dwa grzybki rozpylające o różnej wielkości
  • Poręczność – ergonomiczny design dla zwiększenia maksymalnej mobilności urządzenia

OPIS PRODUKTU

Pistolet do malowania proszkowego ze stacją bazową - 2 x 650 ml

Model MSW-PCS-100 jest odpowiedzią na potrzeby profesjonalnych użytkowników. Właściwości sprzętu pozwalają na jego wykorzystanie w zakładach lakierniczych, warsztatach samochodowych, firmach remontowych itp. Pistolet do malowania proszkowego ze stacją bazową marki MSW charakteryzuje się cichą pracą.

Pistolet do malowania proszkowego z pojemnikami na proszek – opis

Profesjonalny sprzęt został wyposażony w dwa grzybki rozpylające o różnych rozmiarach. Pozwala to na wygodne malowanie większych elementów oraz niewielkich detali. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się w lakierniach proszkowych i przemyśle motoryzacyjnym. Szczególnie poleca się je do nanoszenia farby na felgach samochodowych.

Wydajność urządzenia to zasługa pistoletu do malowania proszkowego. Umożliwia on szybkie oraz dokładne pokrycie różnorodnych powierzchni bez większego wysiłku. Produkt posiada dwa pojemniki na proszek (każdy po 650 ml). Zwiększają one komfort pracy z uwagi na brak konieczności częstego uzupełniania farby. Użytkownik wyreguluje ciśnienie sprzętu w zakresie od 0,7 do 2,1 bar. Model MSW-PSC-100 wyposażono też w separator wody.

Kompaktowe wymiary dają możliwość zainstalowania i wykorzystywania urządzenia na niewielkich stanowiskach roboczych. Rączka w górnej części obudowy ułatwia transport. Dzięki dużej długości przewodów nie trzeba używać dodatkowych przedłużaczy.

Bezpieczeństwo korzystania z MSW-PSC-100 zapewnia zamontowany w modelu bezpiecznik. Jest on łatwo dostępny i w razie konieczności da się go szybko wymienić na nowy.

Urządzenie do malowania proszkowego niemieckiej marki MSW to gwarancja wysokiej jakości. Wykonanie z solidnych materiałów zapewnia mu długą żywotność. Z uwagi na szerokie zastosowanie, bezpieczeństwo i prostotę użytkowania wyróżnia się spośród podobnych produktów. Zamów model MSW-PSC-100 za pośrednictwem naszej strony już dziś – dostarczymy go pod wybrany przez Ciebie adres!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Nach einigen versuchen zum Kennenlernen muss ich sagen das das gerät absolut super zu bedienen und gut zu Händeln ist