(1) Ocena

Produkt: EX10060826

|

Model: MSW-AOP40S

Pompa do mocznika - 45 l/min - 5 bar - licznik

2199,00 zł 2429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2429,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszystko w zestawie – dysza, głowica ssąca oraz wąż ssący i wylotowy
  • Samozasysanie – działa bez ponownego wypełniania kanału dopływowego. Pompy samozasysające mają wyższy poziom ssania – do 10 m różnicy w porównaniu z pompami odśrodkowymi
  • Szerokie zastosowanie – przepompowywanie mocznika, alkoholu oraz wody
  • Dokładność – precyzyjny licznik cyfrowy pozwala na sprawdzenie prędkości przepływu
  • Łatwość montażu – wspornik ze stali nierdzewnej umożliwia montaż urządzenia na krawędzi pojemnika IBC lub TOTE

OPIS PRODUKTU

Pompa do mocznika - 45 l/min - 5 bar - licznik

Pompa do mocznika marki MSW to urządzenie pozwalające na bezpieczne i szybkie przepompowywanie oraz przesyłanie cieczy np. mocznika, alkoholu oraz wody. Produkt MSW-AOP40S sprawdzi się podczas pracy w warsztacie samochodowym, na stacjach benzynowych oraz przy napełnianiu baków wszelkiego rodzaju pojazdów i maszyn.

Wydajna pompa do mocznika od MSW

Efektywna praca urządzenia to wynik zastosowania silnika elektrycznego bez żadnych uszczelnień dynamicznych, który utrzymuje również stabilną temperaturę korpusu. Model od MSW jest nowym typem pompy membranowej pozwalającej na pompowanie cieczy z prędkością przepływu do 45 l/min i ciśnieniem roboczym 5 bar. Sprzęt umożliwia pracę w temperaturze otoczenia od -20 do 40°C.

Bezpieczeństwo pracy wynika z zastosowania wbudowanego presostatu. To czujnik różnicy ciśnień wyposażony w przekaźnik, dzięki któremu pompa zatrzyma się przy zbyt niskim lub wysokim ciśnieniu. Inną funkcją tego sensora jest automatyczne włączanie lub wyłączanie sprzętu po otwarciu i zamknięciu kranów.

Samozasysanie oznacza zdolność do działania bez potrzeby wcześniejszego wypełniania kanału dopływowego. Pompa jest w stanie samodzielnie usunąć zgromadzone powietrze z przewodu ssawnego, więc podczas uruchamiania może znajdować się nad zbiornikiem wody. Urządzenia samozasysające mają wyższy poziom ssania (do 10 m różnicy wysokości) w porównaniu z odśrodkowymi. Pompa do paliwa MSW-AOP40S będzie działać bez żadnych uszkodzeń nawet po dłuższej pracy na sucho.

Wygoda użytkowania to zasługa wspornika ze stali nierdzewnej, który pozwala na łatwe zamocowanie urządzenia na krawędzi pojemnika IBC lub TOTE. Pompa samozasysająca została wyposażona w precyzyjny cyfrowy licznik umożliwiający szybkie i proste sprawdzenie prędkości przepływu paliwa. Dodatkowo w zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do pracy (głowica ssąca, dysza, wąż wylotowy, wąż ssący), co podnosi komfort użytkowania sprzętu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


2.0

W oparciu o 1 ocenę

01.12.2021

Wordt aangegeven dat deze pomp ook voor alcohol geschikt is, nu blijkt dat deze dan niet de juiste aantal liters geeft, teller loopt sneller dan de vloeistof eruit komt. Tevens opgelet met het aansluiten van de darm anders hang schiet deze los en is het veel kuiswerk.