Liczba opinii: (3)

Prasa do rur - 40 kN - regulowane rączki

479,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10061094

|

Model : MSW-PTM-01

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. wtorek, 23 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
479,00 zł
3+
5%
455,05 zł
5+
10%
431,10 zł
10+
15%
407,15 zł
Kluczowe informacje
  • Solidność – szybkie i trwałe zaciskanie rur bez potrzeby spawania czy lutowania
  • Regulacja – teleskopowe rączki o długości w zakresie 36-54 cm i z antypoślizgowymi uchwytami
  • Wydajność – narzędzie z siłą nacisku do 40 kN
  • Kompatybilność – do miedzianych i wielowarstwowych rurek o średnicach 15, 18, 22 i 28 mm
  • Prostota – wymiana matryc w głowicy zajmuje jedynie kilka sekund
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Manualna prasa do rur Ø15-28 mm MSW

Wysokiej jakości prasa do rur MSW-PTM-01 marki MSW jest idealnym narzędziem dla hydraulików, elektryków oraz majsterkowiczów. Za ich pomocą na stałe zespolisz ze sobą miedziane czy wielowarstwowe rurki. Dzięki temu wykonasz trwałe połączenia bez potrzeby spawania oraz lutowania. Ręczna obsługa nie tylko jest prosta, ale i o wiele szybsza niż inne metody.

Narzędzie do zaciskania rur MSW-PTM-01 – opis

Za sprawą dołączonych do zestawu matryc o rozmiarach V15, V18, V22 i V28 będziesz mógł przystosować prasę do rurek o średnicach w zakresie 15-28 mm. Mechanizm sprężynowy ułatwia wymianę form. Aby stworzyć solidne połączenie, wystarczy, że umieścisz specjalną złączkę między dwie oczyszczone rurki. Następnie przy użyciu modelu MSW-PTM-01 należy ją zacisnąć.
Możliwość obrócenia głowicy pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc i przyjęcie najbardziej ergonomicznej pozycji. Teleskopowe rączki o regulowanej długości (36-54 cm) oraz antypoślizgowe uchwyty sprawiają, że za każdym razem uzyskasz zamierzony efekt przy optymalnym nakładzie siły. Dzięki temu narzędzie jest w stanie wygenerować nacisk o mocy nawet 40 kN.
Prasa do rur ze stali stopowej cechuje się wysoką wytrzymałością oraz łatwością w obsłudze. Jej kompaktowa konstrukcja pozwala pracować wydajnie nawet w ciasnych pomieszczeniach. Razem z modelem MSW-PTM-01 dostarczamy plastikową walizkę do bezpiecznego przechowywania i transportowania.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.7

Na podstawie 3 opinii

Sortuj według :

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Sweden

Prasa rurowa

Szybka dostawa dobra jakość

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Austria

Urządzenie do miedzianego profilu V 28 mm nie nadaje się do użytku

Kupiłem urządzenie i chciałem nim zaprasować miedziane złączki zaprasowywane o profilu V 28mm, marki, która nadaje konturowi tłoczenia literę V, ale połączenie nie zostało prawidłowo zaciśnięte, ponieważ szczęki zaciskowe mają nieodpowiedni kształt. Krawędź na końcu połówek jest na tyle ostra, że w procesie prasowania zostaje odcięta znaczna ilość materiału, który trafia pomiędzy szczęki (grubość warstwy ok. 1mm). Oznacza to, że prawidłowe dociśnięcie nie jest już możliwe. Połączenie jest szczelne, ale ponieważ jest niestabilne, nie będzie to trwałe. Dzięki temu zakupiłem profesjonalną prasę, krawędzie na końcu półskorupy są fazowane, co sprawia, że materiał nie zostaje odcięty. Wniosek: Idealne urządzenie, jeśli szukasz drogiego przycisku do papieru, uznam to za lekcję.

Odpowiedź od

Dziękuję za Twoją opinię. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów i usług.
Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Szczypce do zaciskania rur doskonale współpracują z rurą miedzianą o średnicy 15 mm; wszystkie zaciski były od razu szczelne. Można go jednak używać tylko wtedy, gdy jest wystarczająco dużo miejsca, ponieważ szczypce muszą być całkowicie otwarte, aby zamknąć złączki.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Jakiego rodzaju rury mogę zaciskać przy użyciu tej praski?

Z tym narzędziem na stałe połączysz rurki wielowarstwowe czy miedziane.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty