Zestawy narzędzi ręcznych

Zainspiruj się blogiem expondo

Zestawy narzędzi ręcznych w asortymencie sklepu expondo.pl

Niektóre narzędzia trzeba mieć zawsze pod ręką. Wiedzą to zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze. Dlatego sklep expondo.pl, wychodząc naprzeciw specjalistom z rozmaitych branż, oferuje różne zestawy narzędzi ręcznych marek MSW i HAZET.

Produkty dostępne w tej kategorii są niezbędne w każdym warsztacie. Docenią je elektrycy, hydraulicy, mechanicy, stolarze, serwisanci maszyn, a także hobbyści. Jeśli chcesz dokładnie dowiedzieć się, jakie narzędzia ręczne będą najlepsze dla Ciebie, przejdź do naszego poradnikowego artykułu.

Dlaczego musisz mieć zestaw narzędzi ręcznych?

Każdy zestaw narzędzi ręcznych obejmuje najpowszechniej używane, uniwersalne przyrządy, które mogą zawsze się przydać. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • klucze nasadowe,

  • klucze imbusowe,

  • klucze płaskie,

  • szczypce,

  • śrubokręty.

Zestawy składają się często z wielu elementów i stanowią podręczne wyposażenie np. w razie konieczności dojechania do klienta. Sprawdzają się zatem nie tylko na stacjonarnym stanowisku pracy, ale również zdają egzamin w mobilnym użytku.

Który zestaw narzędzi w walizce będzie najlepszy?

Zestaw narzędzi w walizce to przeważnie duży komplet, który obejmuje nawet kilkaset elementów. Nie oznacza to jednak, że potrzebujesz ich wszystkich. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając zestaw narzędzi ręcznych? Przemyśl następujące kwestie:

  1. Zapotrzebowanie – to od niego zależy Twoja decyzja o kupnie kompletu. Największy sprawdzi się w przypadku, jeśli zajmujesz się wszechstronnymi naprawami. Korzystasz na co dzień ze śrubokrętów, kluczy, młotka, próbnika elektrycznego i taśmy mierniczej? W takim razie komplet wieloelementowy jest dla Ciebie niezbędny. A może zestaw podstawowych narzędzi już masz i chcesz go jedynie doposażyć? Wtedy wystarczy, że kupisz np. niewielki zestaw kluczy izolowanych lub imbusowych. Osobną decyzję musisz podjąć, jeśli szukasz wyspecjalizowanego sprzętu dla danej branży, np. narzędzi stolarskich. Tutaj uniwersalny zestaw narzędzi nie wystarczy.

  1. Wygoda przechowywania – ma znaczenie nie tylko dla komfortu pracy, ale również porządku w czasie jej wykonywania. Narzędzia w walizce pozwalają zawsze łatwo po nie sięgnąć i są czytelnie ułożone. Kiedy jednak kupujesz klucze imbusowe (izolowane lub nie), zwróć uwagę, aby znajdowały się w zasobniku. Dzięki niemu nie pogubią się i możesz mieć je zawsze pod ręką. Identyczne rozwiązanie sprawdza się w przypadku zestawów narzędzi samochodowych. Wyprofilowane futerały gwarantują też wygodny transport.

Wybierz zestaw narzędzi ręcznych w naszym sklepie

Praktyczny zestaw narzędzi ręcznych to absolutny „must have” każdego technika. Zarówno profesjonalista, jak i amator-majsterkowicz musi polegać na niezawodnym sprzęcie. Taki właśnie kupisz w sklepie expondo.pl, który oferuje produkty marek MSW i HAZET.

W naszym asortymencie znajdziesz komplety o różnej wielkości. Potrzebujesz wieloelementowego zestawu, który zagwarantuje Ci, że zawsze będziesz mieć pod ręką różnorodne akcesoria? Wybierz bogatą walizkę narzędziową. Jeśli na co dzień zajmujesz się przede wszystkim odkręcaniem zapieczonych śrub, to zamów zestaw kluczy nasadowych. Nasadki o odmiennych profilach sprawią, że poradzisz sobie z każdą śrubą! Ponadto w ofercie znajdziesz uniwersalne klucze imbusowe z izolacją lub bez. Proponujemy też zestawy szczypiec zaciskowych, które docenią m.in. hydraulicy, mechanicy i budowlańcy.

Produkty MSW i HAZET charakteryzują się ergonomią i wykonaniem z solidnych materiałów (w tym stali i chromu). Narzędzia mają poręczne uchwyty, a walizki wyprofilowane przegrody.

Oprócz uniwersalnych narzędzi w sklepie expondo.pl zamówisz także specjalistyczny sprzęt, m.in. narzędzia kaletnicze. Nóż krążkowy pozwoli Ci łatwo ciąć tkaninę i skórę niezależnie od tego, czy pracujesz prawą, czy lewą ręką. Kolejny rodzaj produktów przeznaczonych do profesjonalnego użytku stanowią narzędzia do obróbki blach. Są to różnego typu nożyce, zaginarki, walcarki, wykrawarki i koła angielskie.

Sklep expondo.pl oferuje swoim klientom 3-letnią gwarancję na produkty. Zamawiając u nas, masz też gwarancję darmowej wysyłki i zwrotu! W razie czego zyskujesz również 30 dni na rezygnację z zamówienia. Nie czekaj i kup zestaw narzędzi ręcznych w sklepie internetowym expondo.pl już teraz!