Sprawdzona jakość
Poznaj nasz szeroki wybór produktów

1 - 24 z 67 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Solidnie poprowadzone instalacje wodne i kanalizacyjne są nieodłącznym elementem współczesnych budynków – od domków jednorodzinnych, przez wysokie biurowce, aż po szkoły, szpitale czy restauracje. Nierzadko zdarza się, że potrzebna jest pomoc przy ich naprawie lub usprawnieniu. W tym celu warto skorzystać z profesjonalnych sprzętów marek MSW oraz Uniprodo.

W kategorii „Hydraulika” sklepu expondo.pl znajdziesz m.in. produkty przeznaczone do udrażniania rur. Doskonale sprawdzą się zarówno w rękach doświadczonego hydraulika, jak i prywatnego użytkownika. Ponadto do naszego asortymentu dodaliśmy zmiękczacze wody. Dzięki nim nie będziesz musiał się martwić o uszkodzenia instalacji spowodowanych kamieniem. Jeżeli interesuje Cię wyposażenie dla innych branż, to zachęcamy do zapoznania się z narzędziami dla geodetów, sprzętem do laboratoriów oraz inkubatorami do hodowli drobiu.

Narzędzia do udrażniania rur kanalizacyjnych MSW

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się hydrauliką na co dzień, czy sam udrażniasz odpływy w swoim domu, w tej kategorii znajdziesz to, czego potrzebujesz. Dla profesjonalistów przygotowaliśmy elektryczne przepychacze do rur MSW. Wykorzystują one długie spirale, które są wprowadzane do instalacji. Duża moc urządzeń pozwala przebić się żmijkom przez wszelkie zanieczyszczenia blokujące przepływ wody. Za łatwą obsługę odpowiadają pokrętła oraz poręczne dźwignie. Zadbano także o wygodny transport maszyn. Do wyboru masz modele, które przeniesiesz za pomocą uchwytów. Ich stosunkowo niewielki rozmiar pozwoli umieścić je w składziku czy przewieść w bagażniku auta. Dostępne są również większe, a zarazem znacznie wydajniejsze przepychacze z zamontowanymi kółkami. W tej kategorii znajdziesz też wiertła i akcesoria do tych urządzeń. Każde z nich jest przeznaczone do innego typu zanieczyszczeń np. tłuszczu czy korzeni.

Do użytku w domu czy restauracji świetnie sprawdzą się m.in. pompki do udrażniania rur. Wykorzystują one siłę ssania, aby usunąć zator w instalacji. Ich obsługa jest bardzo prosta, a ergonomiczne uchwyty dodatkowo podnoszą komfort pracy. Sprzęty dostarczane są z adapterami o różnych wymiarach i kształtach. Posłużą one do przystosowania pompek do średnicy odpływu zlewu czy toalety. Ponadto oferujemy też ręczne spirale do rur. Działają podobnie jak ich elektryczne odpowiedniki z tą różnicą, że wykorzystują siłę mięśni. Cechują się niewielką wagą oraz dużym zasięgiem. Prowadzenie żmijki zostało umożliwione przez ergonomiczne rączki. Przegubowe końcówki idealnie nadają się do instalacji z dużą liczbą zakrętów. Jest to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy wolą samodzielnie oczyszczać rury w swoim domu.

Zmiękczacze wody do domu, restauracji i hotelu

Kamień osadzający się w rurach, w czajnikach, ekspresach do kawy, pralkach czy zmywarkach to zmora każdego domu. Jeżeli chcesz uniknąć częstej wymiany tych sprzętów, to wybierz jeden ze zmiękczaczy wody marki Uniprodo. Usuwają one składniki tworzące uporczywy osad, przez co wydłuża się żywotność wielu urządzeń. Ponadto miękka woda sprawia, że potrawy i napoje mają lepszy smak. Z kolei ubrania w niej wyprane zachowują swój kolor na dłużej, a zmywanie naczyń przebiega sprawniej. Dodatkowo myjąc się w takiej wodzie, unikniesz szybkiego wysuszania skóry. Dzięki tym zaletom zmiękczacze idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i restauracji, barze czy hotelu.

Urządzenia cechują się wysoką wydajnością i doskonałymi parametrami. Część modeli wyposażaliśmy w inteligentne zawory analizujące przepływ wody. Umożliwia to automatyczne dostosowanie procesu zmiękczania do aktualnych potrzeb. Wytrzymałość na wysokie ciśnienie robocze gwarantuje, że sprzęty będą efektywnie działać przez wiele lat. Czytelne panele z ekranami posłużą do kontrolowania pracy produktu. Po stronie użytkownika zostaje jedynie uzupełnienie soli regenerującej żywicę. Szeroki wybór dostępnych pojemności (nawet 30 l) pozwoli Ci zdecydować się na urządzenie przystosowane do liczby osób, które będą z niego korzystać.

Przekonaj się o skuteczności sprzętów marek MSW i Uniprodo. Usprawnij czyszczenie instalacji kanalizacyjnej z przepychaczami do rur oraz zadbaj o właściwą twardość wody ze zmiękczaczami. Sprawdź też nasze pozostałe produkty. Wśród nich znajdziesz wirówki laboratoryjne, odkurzacze przemysłowe czy pakowarki próżniowe.