Myjki fryzjerskie

Zainspiruj się blogiem expondo

Umycie włosów przed strzyżeniem jest częstą praktyką wykorzystywaną w wielu salonach fryzjerskich. Dzięki temu ścinanie włosów przebiega szybciej, wygodniej, a cięcia są precyzyjne. Do dokładnego zmoczenia głowy klienta potrzebujesz jednak specjalnego sprzętu, z którym nie tylko równomiernie rozprowadzisz wodę, ale unikniesz też zachlapania całego salonu. Czego zatem powinieneś szukać?

Profesjonalne myjki fryzjerskie marki physa to praktyczne, a zarazem eleganckie urządzenia służące do szybkiego mycia głowy przed układaniem fryzur. W tej kategorii znajdziesz modele na statywach, które wystarczy ustawić za fotelem, a także sprzęty wyposażone zarówno w miski, jak i siedziska. Sprawdź też pozostałe elementy wyposażenia salonu fryzjerskiego marki physa. Sklep expondo.pl oferuje profesjonalne suszarki do włosów, fotele fryzjerskie oraz wózki na przybory do strzyżenia.

Myjki fryzjerskie na statywach

W sklepie expondo.pl prezentujemy kompaktowe myjki fryzjerskie zamontowane na statywach. Ich dużą zaletą są stosunkowo niewielkie rozmiary, więc zmieszczą się nawet do najmniejszego salonu. Ponadto ich wysokość można swobodnie regulować. Pozwoli to dopasować sprzęt do foteli fryzjerskich znajdujących się w Twoim zakładzie. Misy również są regulowane. Możesz je przechylić do przodu i do tyłu zgodnie z potrzebami. Całość wyróżnia się bardzo dobrą stabilnością. Jest to zasługa szerokich podstaw. Długie rury odpływowe dają dużą swobodę w ulokowaniu myjki fryzjerskiej.

Misy przystosowano do wygodnego ułożenia w nich głowy. Specjalne wycięcia sprawiają, że klient nie musi się martwić o ranty, które mogłyby się wbijać w kark. Dla dodatkowego zapewnienia komfortu można zastosować dedykowaną nakładkę pod głowę.

Myjnie fryzjerskie z fotelami

Myjnie fryzjerskie physa to kompleksowe produkty składające się z mis, a także foteli do siedzenia. Konstrukcje umywalek są bardzo podobne do wcześniej opisywanych modeli. Razem z nimi dostarczamy wyjmowane słuchawki z długimi wężykami. Dają one dużą swobodę ruchów podczas mycia głowy. Zamocowane uszczelki chronią przed przeciekami. Zastosowano również specjalne sitka, które zatrzymują włosy mogące zatkać odpływ.

Fotele pozwalają klientowi wygodnie się rozsiąść na czas zabiegu. Wypełnienie wykonano z bardzo gęstej gąbki tapicerskiej. Jej struktura nie ulega odkształceniu nawet po długim użytkowaniu. Obicia wykonano z materiałów zachowujących swoje kolory na bardzo długo. Ich powierzchnia nie wchłania wody. Ułatwi to czyszczenie całej myjni fryzjerskiej. Dla dodatkowego zapewnienia komfortu zastosowano podłokietniki oraz podnóżki.

Zapewnij swoim klientom strzyżenie najwyższej jakości. Wyposaż swój salon fryzjerski w myjkę marki physa. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, masz pewność, że decydujesz się na profesjonalny sprzęt. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś.