Stoły groomerskie

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 5 z 5 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wybierz stół groomerski z asortymentu sklepu expondo 

Stół groomerski jest tak samo niezbędny w salonie dla psów, jak wózki fryzjerskie u fryzjera. Dlatego, aby wygodnie przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne u psów, koniecznie potrzebujesz solidnego stołu groomerskiego. W ofercie sklepu expondo znajdziesz składane modele marki physa o różnych wymiarach. U nas zamówisz sprzęt dokładnie dopasowany do swoich potrzeb.  

Dlaczego warto kupić stół groomerski? 

Aby dbać o czworonoga, nie wystarczy mu zapewnić jedynie komfortowe legowisko dla psa. Czasami niezbędne są profesjonalne zabiegi, takie jak kąpiel, strzyżenie i czesanie, oraz drobne zabiegi higieniczne. Dlatego w zakładach groomerskich używa się specjalnego stołu groomerskiego, który zapewnia dokładne i wygodne wykonywanie pracy. Sprzęt sprawdza się również w mobilnym zastosowaniu przez hodowców, np. podczas wystaw zwierząt. Jeśli szukasz więcej niezawodnego sprzętu dla swoich pupili, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą misek i poideł dla zwierząt.  

Na co zwrócić uwagę wybierając stół groomerski? 

Stół groomerski to mebel o bardzo prostej konstrukcji. Wybierając jednak konkretny model, musisz zwrócić uwagę na najważniejsze cechy, aby był jak najbardziej funkcjonalny. Oto one: 

  1. Wielkość blatu – określa powierzchnię roboczą, a tym samym Twoje możliwości pracy. Jeśli decydujesz się na pielęgnację psów większych ras, będziesz potrzebować stołu o odpowiednich gabarytach.  

  1. Powłoka blatu – powinna być pokryta antypoślizgową warstwą. Dzięki niej zwierzę będzie stabilnie i spokojnie stało, co sprawi, że Twoja praca stanie się łatwiejsza.  

  1. Udźwig – bezpośrednio wiąże się z rasami psów, które zamierzasz pielęgnować. Stół groomerski o udźwigu np. 70 kg uchodzi za solidny i pozwala umieszczać na nim zwierzęta o różnej masie ciała. 

  1. Wysięgnik ze smyczą – pozwala wygodnie oraz bezpiecznie unieruchomić psa na czas zabiegu. Producenci oferują zwykle modele z jedną, dwiema lub trzema smyczami. Wysięgniki mogą być jedno- lub dwustronne.  

  1. Półka/koszyk na akcesoria – to dodatek, który zwiększa wygodę pracy. Sprawia, że zawsze masz pod ręką niezbędne szczotki, grzebienie, trymery i maszynki.  

Na funkcjonalność stołu groomerskiego wpływa również możliwość jego składania. Kiedy nie używasz sprzętu, łatwo go przechowasz i nie zabiera dużo miejsca. Z kolei jeśli chcesz zabrać stół groomerski przenośny na wystawę lub targi, wygodnie schowasz go w bagażniku samochodu.  

Zamów stół groomerski składany marki physa! 

Sklep expondo oferuje szeroką gamę artykułów, które zwiększają komfort życia czworonogów. Wśród nich znajdziesz m.in. schodki dla psa i znajdujące się w tej kategorii stoły groomerskie. Podobnie jak inne produkty w naszym sklepie stoły charakteryzują się solidnością dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów. Żelazne ramy zapewniają duży udźwig dla psów o różnej masie, a blaty z płyt MDF pokryto antypoślizgową powłoką z PVC.  

Stół groomerski zapewnia komfort zarówno psu, jak i groomerowi. Smycze na wysięgniku pozwalają stabilnie przytrzymać czworonoga w jednej pozycji, a Tobie wygodnie i sprawnie np. go wyszczotkować. Po zakończeniu zabiegu łatwo wyczyścisz powierzchnię mebla.  

W wybranych modelach znajdują się solidne ażurowe półki, na których umieścisz podręczne akcesoria. W naszej ofercie mamy również stół groomerski hydrauliczny. To idealne rozwiązanie dla groomerów szczególnie ceniących sobie ergonomię pracy. Pozwala regulować wysokość w zakresie od 70 do 84 cm za pomocą pedału nożnego.  

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na zakup akcesoriów hodowlanych, czy dla domowych zwierzaków, mamy jeszcze dla Ciebie szereg dodatkowych korzyści. Robiąc zakupy u nas, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz także 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Dlatego nie zwlekaj i zrób zakupy w expondo już dziś!