Suszarki do włosów

Zainspiruj się blogiem expondo

Suszenie włosów w salonie fryzjerskim to jedna z podstawowych czynności, zwłaszcza po ich wcześniejszym umyciu. Do szybkiego i efektywnego usuwania wilgoci najlepiej sprawdzają się suszarki o wydajnych silnikach. Przydają się również do ogrzewania odżywek i masek nałożonych na włosy. Wybierając urządzenia do suszenia do swojego salonu, powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na efektywność sprzętów. Gdzie zatem znajdziesz odpowiednie produkty?

Niemiecka marka physa specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów stosowanych w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. W jej asortymencie nie mogło zabraknąć suszarek do włosów. W sklepie expondo.pl znajdziesz zarówno profesjonalne suszarki hełmowe, jak i urządzenia przeznaczone do hoteli. Sprawdź też fotele fryzjerskie, myjnie do włosów oraz wózki na przybory do strzyżenia marki physa.

Fryzjerskie suszarki hełmowe physa

Hełmowe suszarki do włosów physa to profesjonalne sprzęty przeznaczone do użytku w salonach fryzjerskich. Ich specjalna konstrukcja pozwala wysuszyć włosy klientowi, a w międzyczasie zająć się np. porządkowaniem stanowiska. Silniki zastosowane w tych modelach generują podmuchy powietrza o optymalnej temperaturze odpowiedniej do suszenia. Poziom grzania można regulować tak samo, jak czas pracy urządzeń. Panele sterowania są intuicyjne i posiadają duże pokrętła, które ułatwiają określanie parametrów.

Do wyprodukowania suszarek do włosów marki physa zastosowano trwałe materiały. Hełmy wykonano m.in. z ABS-u. Zastosowano w nich przeźroczyste przyłbice pozwalające klientowi na obserwację otoczenia. Głowice umieszczono na solidnych statywach z metalu. Regulowana wysokość umożliwia dostosowanie ich do wzrostu obsługiwanej osoby. Całość postawiono na stabilnych podstawach, które gwarantują, że urządzenie nie przewróci się podczas użytkowania.

Hotelowe suszarki do włosów physa

W wielu hotelach, motelach, pensjonatach, a nawet na basenach udostępnia się gościom suszarki do włosów. Produkty marki physa są tego doskonałym przykładem. Montuje się je na ścianach, więc nie ma ryzyka kradzieży. W zależności od modelu zastosowano w nich długie przewody lub elastyczne rury, które nie ograniczają ruchów podczas suszenia. Obudowy wykonano z eleganckiego tworzywa sztucznego o atrakcyjnym designie. Projektując je, zadbano o ich wysoki stopień ochrony dostosowany do warunków panujących w łazienkach.

Hotelowe suszarki do włosów wyposażono w wydajne, a zarazem energooszczędne silniki. Dzięki nim nie tylko szybko się wysuszysz, ale i nie będziesz musiał myśleć o wysokich rachunkach za prąd. W wybranych modelach zastosowano funkcję wyboru ciepłego oraz zimnego nadmuchu. Ponadto niektóre suszarki mają dodatkowe gniazdka przeznaczone do maszynek do golenia. Wybierając je, decydujesz się na kompleksowe urządzenia dla swojego hotelu.