Produkt: EX10440040

|

Model: CS1 500 P13 HONDA

Piła do betonu - 13 KM - 2600 obr./min - ostrze: 500 mm

18 229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – silnik o mocy 13 KM zapewnia wysokie obroty 2600 obr./min
  • Profesjonalizm – dokładne cięcie dzięki precyzyjnemu wałkowi tnącemu
  • Prosta obsługa – łatwa regulacja żądanej głębokości cięcia za pomocą pokrętła
  • Wszechstronność – do wszystkich prac na powierzchniach betonowych i asfaltowych
  • Trwałość – wysokiej jakości stalowa rama, trwale smarowane łożyska stojakowe oraz wysokiej jakości silnik Honda i układ chłodzenia wodą ze zbiornikiem 70 l

OPIS PRODUKTU

Spalinowa piła do betonu przecinarka jezdna

Piła do betonu NORTON clipper łatwo przecina beton i asfalt nawet w trudno dostępnych miejscach. Ma silnik o mocy 13 KM i 2600 obr./min. Wyposażona w wysokiej jakości ostrze i specjalny system chłodzenia wodą przecinarka jezdna gwarantuje efektywną pracę.

Wydajne i bezpieczne: elektronarzędzia marki NORTON clipper

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia do 190 mm jest szczególnie przyjazna dla użytkownika. Prowadnica przecinarki do betonu zawsze działa płynnie i bez wstrząsów. Rezultat: bardzo dokładne cięcie. Zapewnia to również precyzyjny wałek tnący oraz ostrze o średnicy 500 mm.

Piła do asfaltu charakteryzuje się bezpieczną obsługą. Tarczę i osłonę pasa wykonano z jednego kawałka wytrzymałej stali. Została mocno przykręcona do ramy głównej, ale możesz ją otworzyć, aby wymienić części. W przypadku niebezpieczeństwa wyłącznik awaryjny bardzo szybko zatrzymuje urządzenie.

Przecinarka jezdna imponuje również trwałością. Dzięki solidnej stalowej ramie, trwale nasmarowanym łożyskom stojakowym, wysokiej jakości silnikowi Honda i układowi chłodzenia wodą ze zbiornikiem 70 l radzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami przez wiele lat.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie