Skrzynie narzędziowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 10 z 10 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Skrzynie narzędziowe w ofercie sklepu internetowego expondo.pl

Prowadzisz warsztat, serwis samochodowy lub lubisz majsterkować w garażu? Profesjonalne skrzynie narzędziowe marki MSW sprawdzą się zarówno jako wyposażenie dla specjalistów, jak i hobbystów. Skutecznie i bezpiecznie przechowasz w nich zestaw narzędzi ręcznych, wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, klucze i tym podobne akcesoria.

Bogaty asortyment sklepu expondo.pl oferuje szereg modeli o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Znajdziesz zarówno duże skrzynie narzędziowe stacjonarne (pojemność 280 l), jak i niewielkie (31 l) z uchwytami. Te drugie łatwo przetransportujesz w miejsce pracy. Przed zakupem odpowiedniego modelu zweryfikuj swoje potrzeby i dobierz skrzynię o odpowiedniej wielkości.

Jakie cechy powinna mieć profesjonalna skrzynia na narzędzia?

Meble warsztatowe to sprzęty, które muszą sprawdzić się w trudnych warunkach pracy. Powinny być odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz korozję. Każda funkcjonalna skrzynia na narzędzia od MSW została wykonana z solidnego materiału. Jest to przeważnie aluminium, które odznacza się cenionymi na rynku właściwościami. W stosunku do innych metali charakteryzuje się lekkością, wytrzymałością mechaniczną, a także odpornością na działanie wody, olejów i smarów.

Solidne zawiasy oraz zamki na klucz sprawiają, że Twoje narzędzia pozostaną bezpieczne, a osoby postronne nie będą miały dostępu do wnętrza skrzyni. Wodoodporne skrzynie na narzędzia (wyposażone w gumowe uszczelki) sprawdzą się nawet w tak trudnych warunkach, jak place budowy. Będą też świetne, jeżeli w Twojej piwnicy lub komórce pojawia się okresowo wilgoć. Nawet jeżeli po dużej burzy pomieszczenia zostaną zalane, umieszczone w skrzyni narzędzia pozostaną ochronione i suche.

Udogodnieniem są teleskopowe ramiona, które zapobiegają opadaniu pokryw oferowanych skrzyni. Dzięki nim nie grozi Ci przytrzaśnięcie palców, ani uderzenie w głowę. Bez przeszkód i w wygodny sposób będziesz też w stanie odnaleźć odpowiednie narzędzie bez konieczności przytrzymywania wieka drugą ręką.

W jakich miejscach sprawdzą się aluminiowe skrzynki narzędziowe?

Skrzynka narzędziowa aluminiowa, praktyczna szafa metalowa oraz mobilny wózek narzędziowy to sprzęty, bez których nie sposób obecnie się obejść w:

  • warsztacie samochodowym,
  • warsztacie naprawy sprzętu AGD,
  • stolarni,
  • zakładzie renowacyjnym,
  • zakładzie tapicerskim,
  • firmie zajmującej się rękodziełem,
  • serwisie zwrotów elektrotechniki,
  • skupie surowców wtórnych,
  • garażu majsterkowicza.


W wielu branżach niezbędna jest skrzynia do przewozu narzędzi w samochodzie. Umieszczone w niej sprzęty pozostaną uporządkowane i nie przemieszczą się niekontrolowanie po bagażniku w trakcie jazdy. Skrzynie będą więc niezastąpione dla hydraulików, elektryków czy innych osób zajmujących się świadczeniem usług bezpośrednio u klienta.

Metalowa skrzynka narzędziowa marki MSW: niemiecka jakość

Każda skrzynka narzędziowa metalowa marki MSW odznacza się wysoką jakością wykonania. Jak już wcześniej wspomniano, do ich użycia wykorzystano materiały wysokiej klasy. Nad procesem produkcji od planów technicznych do zejścia z taśmy montażowej czuwa wykwalifikowany zespół inżynierów.

Konsultują oni swoje pomysły z profesjonalistami, aby mieć pewność, że do rąk klienta trafia produkt w pełni odpowiadający jego potrzebom. Czyli artykuł o wysokich parametrach użytkowych oraz funkcjonalny. Niemiecka jakość marki MSW sprawia, że skrzynie narzędziowe są bardzo chętnie kupowane i cieszą się dobrą opinią u ich użytkowników.

Zamów skrzynkę na narzędzia do garażu, warsztatu, ogrodu

Wszechstronne skrzynie narzędziowe znajdą zastosowanie w wielu obszarach. Obojętnie czy prowadzisz małą firmę, lubisz majsterkować przy samochodzie lub chcesz przechować sprzęt ogrodniczy w domku narzędziowym. Skrzynie warsztatowe marki MSW pozwolą Ci zrobić to w sposób uporządkowany i bezpieczny. Solidność sprawia, że posłużą Ci pomyślnie przez wiele lat.

Nie bez znaczenia jest też atrakcyjny, klasyczny design. Skrzynie narzędziowe z estetycznego aluminium wpasują się w każdy wystrój. Zamów je już dzisiaj, a my dostarczymy Ci towar z bezpłatną dostawą pod wskazany adres!

Jeżeli zastanawiasz się, jakie narzędzia ręczne będą dla Twojego biznesu odpowiednie, sprawdź pozostałą ofertę w kategorii Warsztat. Sklep expondo.pl pozwoli Ci wyposażyć miejsce pracy w sprzęt profesjonalny, niezwodny i odpowiadający współczesnym potrzebom.

Znajdziesz u nas zarówno narzędzia stolarskie, wszelkiego rodzaju ściągacze, testery, szczypce, narzędzia blacharskie, jak i narzędzia wielofunkcyjne. Posiadamy również akcesoria typu drabiny czy pompy (do wody, oleju napędowego itp.). Jeżeli często pracujesz w terenie lub nie chcesz, aby przerwy w dostawie energii elektrycznej zakłóciły pracę Twojej firmy, zaopatrz się w praktyczny agregat prądotwórczy.

Nasi klienci często kupują również dostępne w ofercie spawarki. Bogaty asortyment obejmuje zarówno migomaty, spawarki MMA, jak i TIG oraz urządzenia wielofunkcyjne. Ich idealnym uzupełnieniem są przecinarki plazmowe.