Produkt: EX10040531

|

Model: PHY-5ML-8

Lampa kosmetyczna - 5 dpt - 437,9 lm - 6.15 W

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Jasność – światło o {{lumen}} lm dzięki 30 diodom i mocy 6.15 W
  • Trwałość – za sprawą wysokiej jakości materiałów oraz diod LED o długiej żywotności
  • Profesjonalizm – optymalne powiększenie (2,25 razy) dzięki 5 dpt
  • Praktyczność – natychmiast gotowa do użycia za sprawą szybko zapalających się diod LED oraz osłonie chroniącej przed kurzem
  • Mobilność – dzięki niewielkiej wadze, długiemu kablowi oraz zaciskowi mocującemu

OPIS PRODUKTU

Lampa kosmetyczna o 5 dpt zapewnia profesjonalne warunki pracy

Lampa kosmetyczna marki physa to wydajny, energooszczędny i trwały sprzęt do salonów kosmetycznych, makijażu lub tatuażu. Sprawdzi się też w sklepach jubilerskich lub zegarmistrzowskich. Lampa o regulowanej wysokości z asortymentu kosmetycznego physa jest również idealna do majsterkowania, czytania lub filatelistyki.

Lampa bezcieniowa: zdrowie i uroda we właściwym świetle

Znakomite efekty to wynik zarówno umiejętności, jak i doskonałych narzędzi. Lampa powiększająca o mocy 6.15 W zapewnia strumień świetlny 437,9 lm oraz powiększenie 5 dpt. Sprawdzi się więc we wszystkich pracach, które wymagają dokładności. Jasne białe światło o barwie 6500 K nie męczy oczu podczas długich zadań, a wszystkie kolory są realistyczne. Zapewnia to bardzo duża średnica obiektywu 101,6 mm. Dzięki zastosowaniu 30 diod LED model ten jest nie tylko gotowy do natychmiastowego użycia, ale także dzięki niskiemu generowaniu ciepła bardzo energooszczędny. Odznacza się też długą żywotnością.

Lampa LED z lupą ma łatwe do zginania ramię. Wyposażono ją również w przewód zasilający o długości 1,5 m. Dzięki zaciskowi model można łatwo przymocować w dowolnym miejscu bez ryzyka pozostawiania śladów lub zadrapań na powierzchni. Za sprawą niewielkiej wagi urządzenie nadaje się idealnie do użytku mobilnego poza domem lub w pomieszczeniu – np. zamontowane na kontenerze rolkowym.

Lampę bezcieniową można ustawić w dowolnej pozycji.  Maksymalna wysokość 11 cm zapewniają zawsze optymalną pozycję. Regulacja jest łatwa bez konieczności zablokowania ramienia. Oznacza to, że położenie lampy LED można łatwo kontrolować jedną ręką nawet podczas pracy. Specjalna osłona zabezpiecza obiektyw przed kurzem i brudem, dzięki czemu będzie zawsze gotowy do kolejnego zadania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie