Przepychacze do rur

Zainspiruj się blogiem expondo

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do mechanicznego odetkania rur. Marka MSW oferuje różne modele takich produktów jak np. ręczna sprężyna kanalizacyjna, spirala elektryczna i pompka do udrażniania rur. Szeroki wybór przepychaczy sprawia, że możesz wybrać sprzęt zgodny ze swoimi wymaganiami oraz potrzebami. Urządzenia do udrażniania systemów wodno-kanalizacyjnych sprawdzą się nie tylko w profesjonalnym, ale także domowym użytku. Dostępny w sklepie expondo.pl asortyment wyróżnia się wydajnością, zastosowaniem trwałych materiałów i ergonomicznych rozwiązań. Z tego względu maszyny nadają się do serwisów hydraulicznych, pogotowi technicznych, zakładów wodociągowych, fabryk itd. Wielu fachowców doceniło już sprzęt marki MSW: wiertarki oraz młoty wyburzeniowe.

Udrażnianie rur z marką MSW

Artykuły marki MSW sprawdzą się w usuwaniu różnego rodzaju zatorów w rurach. Żmijki elektryczne wyposażone w dodatkowe akcesoria (głowice) bez trudu poradzą sobie z korzeniami, osadami chemicznymi, blokadami o lepkiej konsystencji czy pozostałościami narzędzi zalegających w przewodzie kanalizacyjnym. Wybrane wiertła służą do lokalizacji elementów utrudniających przepływ wody. Tego rodzaju świdrów używa się na wstępnym etapie pracy.

W expondo.pl znajdziesz żmijki do rur o różnej długości. Część modeli pozwala na regulację tego parametru sprężyny kanalizacyjnej składającej się z kilku odcinków. Spirala niezależnie od tego czy jest obsługiwana ręcznie, czy stanowi element maszyny do udrażniania rur, nie plącze się i wygodnie prowadzi.

Pośród wielu urządzeń osoby prywatne i hydraulicy docenią także pompki do udrażniania rur. Są to solidne produkty zdające egzamin w domowych łazienkach oraz kuchniach. Nadają się do miejsc, w których zbierają się np. resztki jedzenia i warzywne obierki. Pompka do kanalizacji to przydatny element wyposażenia punktów gastronomicznych.

Przetykanie rur – ręczna sprężyna kanalizacyjna czy spirala elektryczna?

Decydując się na kupno sprzętu do przetykania rur, najlepiej określić swoje potrzeby. Czy będzie potrzebna Ci wydajna, wielometrowa elektryczna spirala, czy wystarczy tylko ręczna żmijka do rur? Ma sprawdzać się w gospodarstwie domowym, czy firmie serwisującej instalacje wodno-kanalizacyjne?

Niezależnie od tego, jak odpowiesz na pytania, w sklepie internetowym expondo.pl znajdziesz produkt zgodny z wymaganiami. Każdy artykuł w powyższej kategorii charakteryzuje się długą żywotnością i zdaje egzamin w wilgotnym środowisku. Żmijki poradzą sobie z odtykaniem rur o różnej średnicy. Sprzęt zależnie od modelu wyposażono w szereg niezwykle ergonomicznych rozwiązań, np. wygodny uchwyt, pedał nożny, półkę do zawieszania narzędzi itp.

Spod skrzydeł marki MSW wychodzą różnego rodzaju urządzenia, które umożliwiają montaż, naprawy, konserwacje, renowacje i inne czynności wykonywane w warsztatach rozmaitych branż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, inżynierowie projektują produkty łatwe w eksploatacji oraz transporcie. Należą do nich nie tylko przepychacze do rur, ale również młoty wyburzeniowe, szlifierki i nożyce do blachy.