Młoty wyburzeniowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Młoty wyburzeniowe oferowane przez markę MSW zostały stworzone do profesjonalnych prac wykonywanych w ramach branży budowlanej. Nadają się do prac remontowych/wyburzeniowych. Mogą być wykorzystywane podczas kucia, odrywania, drążenia betonu, kamienia i innych materiałów.

Ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają eksploatację. Precyzyjnie ulokowany środek ciężkości oraz obrotowa rękojeść w przedniej części zwiększają precyzję. Dużym uproszczeniem jest sześciokątny uchwyt narzędziowy do szybkiej wymiany końcówek. Każdy młot elektryczny wyposażony został w komplet akcesoriów (w tym szpicak i dłuto) oraz praktyczną, stalową walizkę do transportu i przechowywania.

Wypróbuj młoty wyburzeniowe marki MSW

Wszystkie elektronarzędzia proponowane w sklepie expondo.pl (w tym odizolowywacze, stacje lutownicze czy profesjonalne spawarki) charakteryzują się wysokimi parametrami, a tym samym wydajnością. Tę dobrą tradycję kontynuuje opisywany pneumatyczny młot udarowy. Jego moc sprawia, że sprawdzi się on podczas obróbki bardzo twardych materiałów.

Oferowane urządzenia posiadają solidną, metalową obudowę odporną na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Młoty wyburzeniowe, a także praktyczne młotowiertarki to sprzęt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy budowlanej lub remontowej. Obydwa elektronarzędzia dostępne są w naszym internetowym sklepie i to w bardzo korzystnej cenie!

Młot udarowy do kucia, odrywania, drążenia

Jeśli szukasz solidnego urządzenia do prac remontowo-budowlanych lub rozbiórkowych, trafiłeś w dobre miejsce. Młoty wyburzeniowe marki MSW zapewniają dłutowanie, kucie, odrywanie itp. Z ich pomocą pozbędziesz się starych płytek, obrócisz w gruz pozostałości po dawnej budowie, wydrążysz kanał pod kable i przewody.

Ponadto, w expondo.pl, znajdziesz inne elektronarzędzia, które mogą Ci się przydać na budowie. Szczególnie polecamy profesjonalne spawarki w atrakcyjnych cenach, a także szlifierki do spoin pachwinowych. Decydując się na zakupy w naszym sklepie zyskujesz nie tylko niezawodne urządzenia o długiej żywotności, ale również fachowe doradztwo i serwis.

Wszystkie produkty z oferty expondo.pl wyróżniają się bardzo ergonomicznymi rozwiązaniami technicznymi. W przypadku młotów udarowych jest to obrotowa rękojeść w przedniej części, praktyczny uchwyt narzędziowy oraz perfekcyjnie ulokowany środek ciężkości. Każdy młot wyburzeniowy skonstruowano w taki sposób, aby maksymalnie odciążyć kręgosłup podczas pracy.

Za młotami pneumatycznymi marki MSW przemawiają również duża moc, energia i częstotliwość udaru. Podobnie jak pozostałe elektronarzędzia tej niemieckiej, doświadczonej marki (zobacz szlifierki i satyniarki od MSW) młoty charakteryzują się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą i wzbogać swój warsztat o profesjonalne, wydajne narzędzia.