(1) Ocena

Produkt: EX10012378

|

Model: RC-JDWO02

Dyspenser do soków - 2 x 8 l - Royal Catering - system chłodzenia

1079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duży dozownik soku o poj. 2 x 8 l
  • Widoczność – atrakcyjna ekspozycja zawartości dzięki wykonaniu pojemników z przezroczystego tworzywa
  • Czystość – nieprzepuszczalne wkłady chłodzące zapobiegają rozwadnianiu napojów
  • Higieniczność – można myć w zmywarce, taca ociekowa ze stali nierdzewnej
  • Łatwa obsługa – płynnie działające kraniki do precyzyjnego porcjowania

OPIS PRODUKTU

Dyspenser do soków zapewni czystą przyjemność!

Wysokiej klasy samoobsługowy dyspenser do soków marki Royal Catering sprawdzi się wszędzie, gdzie oferowane są zimne napoje: woda, mrożona herbata, mleko czy soki owocowe. Model RC-JDWO02 znajdzie zastosowanie jako element śniadania w formie bufetu w hotelu, będzie niezastąpiony w restauracji lub na garden party. Zawartość zbiorników o poj. 2 x 8 l można w razie potrzeby łatwo schłodzić.

Dyspenser do napojów o eleganckim designie dla gastronomii od Royal Catering

Dyspenser do soków ma kraniki, podstawę oraz pokrywę wykonane z trwałej i neutralnej dla żywności stali nierdzewnej. Cylindryczne pojemniki o średnicy 220 mm zrobiono natomiast z wytrzymałego tworzywa sztucznego o dużej przejrzystości. Dzięki temu Twoi goście od razu rozpoznają rodzaj serwowanego napoju, a Ty będziesz wiedzieć, kiedy go uzupełnić. Wszystkie wykorzystane materiały są bardzo odporne na zarysowania i łatwe do wyczyszczenia w zmywarce.

Praktyczne, nieprzepuszczalne wkłady chłodzące o poj. 1 l każdy gwarantują równomierne chłodzenie napoju bez rozwadniania przez topniejący lód. Gwarantuje to świetny smak zimnych napojów. Maksymalna wysokość naczyń do picia, które mieszczą się pod nalewakiem, wynosi 145 mm. Odpowiada to standardowym szklankom.

Dzięki płynnie działającym kranikom nawet dzieci mogą sobie z łatwością nalać soku lub mrożonej herbaty, a goście szybko się obsłużą. Dyspenser do napojów posiada też praktyczne ociekacze ułatwiające zachowanie czystości. Za jego sprawą Twój bufet będzie sprawiał nienaganne wrażenie. Dozownik do soku RC-JDWO02 to prawdziwy atut każdego bankietu!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023