Produkt: EX10012990

|

Model: RC-CH31

Humidor - na 250 cygar - oświetlenie LED - stal nierdzewna i cedr - Royal Catering

1849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – regulowany zakres temperatur 11 - 23°C
  • Pojemność – mieści do 250 cygar o średnicy 2 cm lub 250 mniejszych cygar
  • Prostota – sterowanie za pomocą ekranu dotykowego
  • Atrakcyjność – dzięki jasnemu oświetleniu wnętrza w efektowny sposób zaprezentujesz zawartość
  • Wysoka jakość – elegancka konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej i drewna cedrowego
  • Zamykany – bezpieczne przechowywanie Twoich cygar

OPIS PRODUKTU

Elegancki humidor z precyzyjną regulacją temperatury i atrakcyjnie podświetlonym wnętrzem

Połącz profesjonalne przechowywanie cygar z atrakcyjną prezentacją w ekskluzywnym humidorze Royal Catering. Elegancka szafka na cygara z półkami wykonanymi z drewna cedrowego i eleganckim frontem ze stali nierdzewnej oferuje miejsce na 220 dużych i 250 małych cygar. Łatwo i stylowo wyeksponujesz je z podświetlanym wnętrzem. Jednocześnie zadbasz o idealną temperaturę, którą ustawisz w zakresie 11 - 23°C.

Elektryczny humidor na cygara z trzema regulowanymi półkami wykonanymi z cedru

Szuflada 23,8 x 26,5 x 6 cm i dwie półki 26 x 29 cm wygodnie ustawisz na siedmiu prowadnicach. Wykonano je z drewna cedrowego. Olejki eteryczne z tego drewna są bardzo podobne do aromatów tytoniu i dzięki temu wydobywają pełnię smaku cygara. Jednocześnie materiał w szczególnie wysokim stopniu pochłania wilgoć, gwarantując w ten sposób idealne warunki w humidorze. Na higrometrze odczytasz poziom wilgotności między 68 a 75%. Jeśli wartość spadnie poniżej tego zakresu, zintegrowany zbiornik na wodę ze stali nierdzewnej zapewni stały dostęp do wody. Dzięki temu unikniesz suchych, łamliwych cygar.

Do chłodzenia humidora zamiast klasycznych czynników chłodniczych zastosowano najnowocześniejszą półprzewodnikową technologię chłodzenia. Reaguje ona bardzo szybko na zmiany temperatury i dlatego szczególnie dobrze nadaje się do przechowywania produktów wrażliwych na działanie temperaturę. Poziom chłodzenia ustawisz w °C lub °F za pomocą touchpada z wyświetlaczem cyfrowym. Użyjesz go też do sterowania oświetleniem. Zastosowane w tym celu diody LED zanurzają wszystkie półki i szufladę w równomiernym i przyjemnym świetle. Oświetlenie LED emituje bardzo mało ciepła, więc tylko w niewielkim stopniu wpływa na klimat panujący w humidorze do cygar.

Obudowa humidora wykonana jest z subtelnego, czarnego tworzywa sztucznego, natomiast ramę drzwi i uchwyt zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jednoskrzydłowe szklane drzwi zapewniają niezakłócony wgląd do wnętrza humidora. W celu zabezpieczenia cygar przed kradzieżą model ten posiada zamek z kluczykiem.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie