(2) Opinie

Produkt: EX10011584

|

Model: RCPO-2000-60-1

Piec do pizzy - jednokomorowy - pizza 60 cm

2979,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Jakość – pyszna pizza z pieca Royal Catering!
  • Doskonałe pieczenie – płyta z kordierytu umożliwia wypiek chrupiącego, rumianego spodu
  • Timer – maks. czas pieczenia 120 minut
  • Regulacja – zakres 0-350°C pozwala dobrać idealną temperaturę dla każdego dania
  • Ochrona przed korozją – obudowa ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Piec do pizzy - jednokomorowy - pizza 60 cm

Piec do pizzy Royal Catering sprawdzi się nie tylko w pizzeriach, ale również w restauracjach, barach z przekąskami, bistrach, food truckach oraz innych miejscach, gdzie serwuje się to włoskie danie. Model RCPO-2000-60-1 zda egzamin także w dużych domowych kuchniach. Umożliwia przygotowanie gorącej i chrupiącej pizzy (także mrożonej), pizzerek, chlebków naan czy zapiekanek.

Elektryczny piec do pizzy – opis

Płyta z kordierytu o wymiarach 60 x 60 cm świetnie rozprowadza ciepło po całej pizzy. Sprawia, że danie nie przywiera oraz posiada bardzo chrupiący spód. W modelu RCPO-2000-60-1 mieści się placek o średnicy do 60 cm.

Prostą obsługę zapewniają 3 pokrętła. Piec do pizzy wyposażono w osobno regulowane dolne i górne grzałki. Maksymalna temperatura wynosi 350°C. Timer służy do ustawiania czasu pieczenia w zakresie od 0 do 120 minut. Za pomocą przełączników włączysz grzanie i oświetlenie.

Z wysokiej jakości stali nierdzewnej wykonano obudowę. Materiał ten jest polecany do kontaktu z żywnością ze względu na swoją neutralność biologiczną. Z gładkiej powierzchni szybko można usunąć różne zabrudzenia. Dzięki swojej wytrzymałości mechanicznej i odporności na korozję stal nierdzewna bardzo dobrze sprawdzi się w regularnym, codziennym zastosowaniu przez bardzo długi czas.

Piec do pizzy Royal Catering stabilnie ustawisz na każdym kuchennym blacie dzięki antypoślizgowym nóżkom, które nie rysują powierzchni.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie