Piece do pizzy

Zainspiruj się blogiem expondo

Lubisz dobrze wypieczoną pizzę? Chcesz podawać swoim gościom oprócz niej także podpłomyki, chlebki naan i inne tego rodzaju przekąski? Jeśli tak, to piece do pizzy marki Royal Catering są dla Ciebie. Sklep expondo.pl oferuje wydajne, elektryczne piekarniki do pizzy w różnych wersjach.

Prezentowany w tej kategorii sprzęt gastronomiczny charakteryzuje się łatwością w utrzymaniu higienicznej czystości dzięki wykorzystaniu gładkiej stali nierdzewnej. Piekarnik do pizzy Royal Catering niezależnie od modelu wyróżnia się także łatwą i wygodną obsługą. Jeśli chcesz w pełni urządzić swój lokal, sprawdź również ofertę bemarów.

Piec do pizzy w ofercie expondo.pl

Piece do pizzy z logiem Royal Catering to urządzenia, które sprawdzą się w nie tylko w przygotowaniu pizzy. Przy ich użyciu można przyrządzić również pizzerki, podpłomyki, zapiekanki, chlebki naan oraz inne gorące przekąski. Piec do wypieku pizzy dobierzesz zgodnie z wymaganiami na stronie expondo.pl. Oferujemy zarówno urządzenia jedno-, jak i dwukomorowe.

Aby profesjonalnie przygotować dowolną pizzę (np. wegetariańską, pieczarkową, farmerską, hawajską), należy posłużyć się również urządzeniami do szybkiej obróbki składników, w tym elektryczną krajalnicą do warzyw i owoców. Przekonaj się, jak urządzenia kuchenne marki Royal Catering zwiększają wydajność pracy!

Prezentowane w tej kategorii piece do pizzy (podobnie jak elektryczne płyty grillowe) sprawdzą się w pizzeriach, restauracjach, bistrach, bufetach, kantynach i jako wyposażenie baru. Wykonano je z odpornej na korozję stali szlachetnej, która dzięki swojej gładkiej powierzchni jest bardzo łatwa w czyszczeniu. W profesjonalnej gastronomii ma to kluczowe znaczenie.

Piekarnik do pizzy Royal Catering wyróżnia się łatwością obsługi. Posiada funkcję timer pozwalającą ustawić za pomocą pokrętła dogodny czas pieczenia. Zależnie od modelu piec do pizzy może być wyposażony w różną liczbę grzałek. Za ich sprawą ciasto równomiernie się wypieka z góry i z dołu. Termostaty zapewniają utrzymanie wybranej temperatury.

Wydajne piece do pizzy od Royal Catering

Marka Royal Catering proponuje pełne wyposażenie gastronomiczne do przyrządzania pizzy. Asortyment obejmuje miksery spiralne do robienia ciasta, krajalnice do warzyw, stoły chłodnicze do pizzy oraz piekarniki elektryczne. Prezentowany sprzęt kuchenny sprawdzi się w wielu lokalach branży HoReCa, np. pizzeriach, firmach cateringowych, restauracjach i barach szybkiej obsługi.

Piec do pizzy dostępny w naszym sklepie to produkt wysokiej jakości. Charakteryzuje go zastosowanie trwałego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału – stali nierdzewnej – oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych. Umieszczenie w komorze płyty szamotowej sprawia, że ciasto będzie miało chrupiący spód i nie przyklei się do powierzchni podczas pieczenia.

Regulacja temperatury w piecach do pizzy może zostać ustawiona zgodnie z gustem użytkowników. Termostaty (zależnie od modelu w różnej liczbie) pozwalają podtrzymać ustawioną temperaturę. Standardowo wynosi ona do 350°C. Dodatkowa funkcja timer wyłącza elektryczny piekarnik gastronomiczny po zakończeniu wybranego czasu grzania.

Artykuły dostępne w sklepie expondo.pl, w tym opisywane piece do pizzy, doceniło już wielu fachowców. Nasze produkty są jednak dedykowane nie tylko kucharzom. Zamówisz tutaj również wyposażenie warsztatu (np. spawarki) oraz wysokiej jakości praktyczne elektronarzędzia, w tym solidne młotowiertarki. Dzięki sprzętowi marek Stamos i MSW wyposażysz swoją firmę w niezbędne narzędzia, a także prywatnie wykonasz remont, naprawę czy renowację.