Produkt: EX10011139

|

Model: RCG 60H2

Płyta grillowa - 60 cm - 2 x 3200 W - gładka

1749,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moc 2 x 3200 W, płyta o wymiarach 41 x 60 cm
  • Regulacja temperatury – sprzęt umożliwia jej ustawienie od 50 do 300°C
  • Wytrzymałość – wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej idealnej dla gastronomii
  • Precyzja – wbudowany termostat utrzymuje temperaturę na stałym poziomie
  • Łatwość czyszczenia – zintegrowane odprowadzanie tłuszczu

OPIS PRODUKTU

Płyta grillowa - 60 cm - 2 x 3200 W - gładka

Profesjonalna płyta grillowa niemieckiej marki Royal Catering to sprzęt dla branży HoReCa. Sprawdzi się w restauracjach, bufetach, barach szybkiej obsługi, hotelowych restauracjach i na przyjęciach z cateringiem, a także w gospodarstwach domowych. Model RCG 60H2 idealnie nadaje się do smażenia mięsa (steków, bekonu, szaszłyków, karkówki), a także burgerów, kiełbasek, jajek, naleśników i tostów. Zda egzamin również w przyrządzaniu kanapek, tortilli, panini itp.

Ruszt elektryczny Royal Catering – opis

Gładka, płaska powierzchnia do grillowania ma duże wymiary – 41 x 60 cm. Dzięki jednolitej fakturze na płycie o grubości 10 mm można smażyć różnorodne potrawy. Jest łatwa do utrzymania w higienicznej czystości. Jej wielkość daje sposobność błyskawicznego przygotowania wielu porcji.

2 efektywne elementy grzewcze o mocy 2 x 3200 W pozwalają szybko osiągnąć tafli temperaturę roboczą. Termostaty utrzymują ją na wybranym poziomie w zakresie od 50 do 300°C. Precyzyjne określenie wartości umożliwiają duże pokrętła. Za sprawą tego rozwiązania grille gastronomiczne Royal Catering gwarantują niezależne przyrządzanie różnych dań w jednym czasie. O działaniu sprzętu informują lampki kontrolne: zielona, pomarańczowa i czerwona.

Łatwe czyszczenie zapewniono dzięki sprawnemu systemowi odprowadzania tłuszczu. Płyta grillowa posiada szufladę na zużyty olej i inne tego typu resztki, którą prosto jest wyjąć i opróżnić. Z kolei ranty (7 cm) po bokach i z tyłu modelu RCG 60H2 zabezpieczają otoczenie przed pochlapaniem.

Kompaktowa konstrukcja o wymiarach 52,5 x 60,3 x 30,8 cm ze stali szlachetnej cechuje się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia (zarysowania, obicia). Urządzenie grzewcze Royal Catering o wadze ok. 33 kg łatwo przechowywać i transportować. Nóżki pozwalają zachować stabilność oraz nie rysują powierzchni podczas przesuwania sprzętu.

Płyta grillowa umożliwia sprawne przyrządzenie dużej liczby smażonych i opiekanych dań. Model RCG 60H2 sprawdzi się zarówno w gastronomii, jak i gospodarstwach domowych. Produkt Royal Catering to doskonałe rozwiązanie dla obróbki termicznej tostów, kanapek, boczku, kiełbasy, naleśników, tortilli oraz innych potraw i dodatków.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie