Podgrzewacze do talerzy

Zainspiruj się blogiem expondo

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne podgrzewacze do talerzy o różnej pojemności i liczbie półek. W przestronnych szafkach zmieszczą się zarówno talerze od serwisu kawowego, jak i obiadowego. Po co w ogóle podgrzewać talerze? To proste! Goście zamawiając zupę, gulasz czy grillowany stek, oczekują gorącej potrawy. Danie podane na ciepłej zastawie dłużej zachowuje wysoką temperaturę, a przez to i swoje walory smakowe.

Szafki do podgrzewania talerzy od Royal Catering zrobione są z największą dokładnością, przy zachowaniu surowych norm produkcyjnych. Do ich wykonania użyto stali szlachetnej odpornej na obicia, wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu oferowane podgrzewacze mogą być eksploatowane codziennie oraz intensywnie i to przez wiele lat. Charakteryzują się długą żywotnością.

Podgrzewacze do talerzy wyposażone zostały w intuicyjny panel sterowania, na którym znajdują się lampki kontrolne oraz pokrętło do regulowania temperatury. Wahadłowe drzwi zatrzymują ciepło wewnątrz szafki szczelnie ją domykając. Perforowane półki ułatwiają cyrkulację gorącego powietrza. Produkty od Royal Catering posiadają ciche, obrotowe kółka.

Dania ciepłe przez długi czas dzięki podgrzewaczom do talerzy

W sklepie expondo.pl znajdziesz nie tylko sprzęt do utrzymywania ciepła, ale również profesjonalne urządzenia chłodnicze. Podgrzewacz do talerzy, należący do grupy produktów grzewczych, przyda się w każdym punkcie gastronomicznym, w którym serwuje się potrawy na porcelanowych lub szklanych talerzach.

Szybkie i wydajne ogrzewanie talerzy

Podgrzewacze do talerzy – wydajne urządzenia o dużej mocy i małym poborze prądu – są idealne do profesjonalnych, restauracyjnych kuchni. Pozwalają jednorazowo, w krótki czasie, ogrzać dużą liczbę talerzy (w zależności od modelu nawet do 120 sztuk). Wewnątrz pojemnej, podgrzewanej szafki zmieszczą się naczynia o różnej wielkości.

Sprzęt od Royal Catering wykonany został ze stali nierdzewnej. Ten materiał wykorzystywany jest niemal w całej branży HoReCa ze względu na swoją wytrzymałość (nie odkształca się), długą żywotność oraz właściwości antykorozyjne. Z gładkich powierzchni łatwo usnąć tłuste plamy, odciski palców czy inne tego typu zabrudzenia. Do czyszczenia oferowanych podgrzewaczy można używać wody oraz płynnych, łagodnych detergentów.

Wszystkie urządzenia kuchenne zrobione ze stali szlachetnej (od bemarów po podgrzewacze do czekolady) charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jest w przypadku szafek do podgrzewania talerzy. Mogą być one regularnie użytkowane we wszystkich punktach gastronomicznych. Staranne wykonanie, wysokojakościowe materiały oraz komponenty sprawiają, że jest to solidny sprzęt na lata. Zaufaj sprawdzonej marce i już dziś zapoznaj się z ofertą expondo.pl.