Produkt: EX10012240

|

Model: RCER-9060

Regał ze stali nierdzewnej - 90 x 60 x 180 cm - Royal Catering - 200 kg - stal nierdzewna

1879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – duża nośność całkowita 200 kg
  • Pojemność – cztery półki 90 x 60 cm mieszczą po 50 kg
  • Higiena – łatwe czyszczenie lub dezynfekcja dzięki gładkim powierzchniom i otwartej konstrukcji
  • Trwałość – stal nierdzewna ma długą żywotność nawet w wilgotnych pomieszczeniach
  • Prostota – szybki montaż bez użycia narzędzi

OPIS PRODUKTU

Regał ze stali nierdzewnej - 90 x 60 x 180 cm - Royal Catering - 200 kg - stal nierdzewna

Wytrzymały regał marki Royal Catering powstał z myślą o przechowywaniu produktów żywnościowych, składników oraz przyborów i sprzętów kuchennych. Model RCER-9060 okaże się nieocenionym elementem wyposażenia firm z branży HoReCa.

Metalowy regał do kuchni Royal Catering – opis

Duża powierzchnia przechowywania regału ze stali nierdzewnej (4 półki) pozwala na trzymanie na nim pojemników o większych gabarytach. Otwarta konstrukcja oznacza łatwy dostęp do składników czy akcesoriów. 

Wytrzymałość to zasługa solidnej budowy, której udźwig wynosi 200 kg (po 50 kg na poziom). Co więcej, mebel od Royal Catering zachowuje stabilność bez konieczności przytwierdzenia go do ściany. Dzięki regulowanym nóżkom nie chwieje się nawet na nierównej podłodze.

Wysokiej jakości stal nierdzewna sprawia, że model RCER-9060 zachowuje połysk oraz jest odporny na korozję, zacieki czy uszkodzenia, zapewniając długoletnie użytkowanie. Gładką, minimalnie porowatą powierzchnię szybko się czyści. Materiał nie wchodzi w reakcje z żywnością, gwarantując bezpieczeństwo dla zdrowia. Prosty montaż umożliwią części mocujące znajdujące się w zestawie.

Profesjonalny metalowy regał od Royal Catering posłuży jako miejsce przechowywania jedzenia, akcesoriów oraz urządzeń kuchennych. Stabilny model RCER-9060 znajdzie zastosowanie w hotelach, restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA