W obniżonej cenie

Produkt: EX10011491

|

Model: RCFW-800PRO+

Wilk do mięsa - 800 kg/h - przemysłowy

8949,00 zł 9899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 9899,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – flagowy produkt z linii dla profesjonalistów
  • Wydajność – silnik 1500 W pozwala zmielić do 800 kg mięsa na godzinę
  • Trwałość – wykonanie ze stali nierdzewnej idealnej w gastronomii
  • Praktyczność – w komplecie 5 sitek (otwory 0*, 3, 5, 9, 16 mm) 2 noże i popychacz (0* mm – nieregularny kształt)
  • Uniwersalność – wystarczająca moc do mielenia nawet mrożonych produktów

OPIS PRODUKTU

Wilk do mięsa przemysłowy

Wilk do mięsa od Royal Catering to profesjonalne urządzenie do mielenia mięsa, a także innych produktów spożywczych. Model RCFW-800PRO+ wyróżnia się dużą efektywnością oraz solidnym wykonaniem. Dzięki temu idealnie sprawdza się w gastronomii, masarstwie i sklepach mięsnych.

Wilk masarski Royal Catering – charakterystyka

Imponująca wydajność sprzętu jest zasługą solidnego silnika o mocy sięgającej aż 1500 W oraz dużej tacy, pozwalającej zmielić kilkukrotnie większą porcję niż w tradycyjnych odpowiednikach. Urządzenie rozdrabnia nawet do 800 kg żywności na godzinę! Uniwersalność modelu RCFW-800PRO+ sprawia, że poza mieleniem mięsa, idealnie nadaje się on również do rozdrabniania wielu innych produktów – np. warzyw, suszonych owoców, grzybów, a także robienia makaronu.

Bezpieczeństwo użytkowania maszyny zapewnia system ochronny, automatycznie wyłączający silnik po osiągnieciu przez niego zbyt wysokiej temperatury. Dodatkowo wilk do mięsa wyposażono w bieg wsteczny, praktyczny w przypadku zatkania; pozwala on kontynuować pracę. Pokrętło posiada trzy pozycje – „0” do wyłączania pracy maszynki, „1” do mielenia oraz „2” do cofania – obsługa sprzętu jest prosta i szybka.

Higieniczna praca to zasługa wykonania ze stali nierdzewnej elementów obudowy mających kontakt z żywnością. Materiał ten charakteryzuje się obojętnością biologiczną. Dodatkowo jest odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa wytrzymałość produktu.

Wilk do mięsa RCFW-800PRO+ marki Royal Catering służy do szybkiego i efektywnego mielenia mięsa, a także innych artykułów spożywczych. Urządzenie wyróżnia się wysoką wydajnością oraz ergonomią pracy niezbędnymi w profesjonalnej działalności.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA