Produkt: EX10021402

|

Model: S-LSA-5

Groty do lutownicy - spłaszczone - 1-4,9 mm

41,99 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – groty lutownicze o rozmiarach 1; 2,2; 3; 4,2; 4,9 mm
  • Idealne dopasowanie – nadają się do popularnych kolb obsługujących groty o średnicy wewnętrznej 4 mm i zewnętrznej 6,4 mm
  • Skuteczność – wykonanie z miedzi i żelaza optymalnie przenosi ustawioną temperaturę
  • Precyzja – skośny i spłaszczony kształt idealnie nadaje się do dużych powierzchni lutowniczych
  • Praktyczność – szybka wymiana końcówek

OPIS PRODUKTU

Zestaw 5 płaskich grotów do lutownicy

Twoja lutownica nie ma odpowiednich końcówek do następnego projektu? Jeśli potrzebujesz płaskich grotów lutowniczych, to znajdziesz je w tym zestawie. 5 spłaszczonych końcówek do lutownicy nadaje się szczególnie przy łączeniu dużych powierzchni np. blaszek. Dzięki różnym rozmiarom z pewnością znajdziesz odpowiedni grot do lutownicy dla Twojego projektu!

Końcówki do lutownicy i następnego projektu

Płaskie końcówki grotów lutowniczych mają średnice 1; 2,2; 3; 4,2; 4,9 mm. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów masz pod ręką najlepszy sprzęt dla każdego złącza lutowanego. Spłaszczone zakończenia są idealne do prac wymagających większej ilości lutu. Końcówka do lutownicy ma średnicę wewnętrzną 4 mm i zewnętrzną 6,4 mm. Pozwala to na używanie grotów lutownicy z większością popularnych urządzeń.

Końcówki do lutownicy wykonano z miedzi i żelaza. Kombinacja ta ma bardzo dobrą przewodność i nie zużywa się szybko. W ten sposób ustawiona temperatura jest zawsze optymalnie doprowadzana do grotu lutowniczego. Pamiętaj, żeby podczas lutowania utrzymywać końcówkę w czystości, aby zapewnić jak najlepszy transfer ciepła!

DANE TECHNICZNE