Kolby lutownicze

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl oferuje wysokiej jakości kolby lutownicze marki Stamos Soldering o różnej mocy, np. 60 i 75 W. Sprawdzą się one w takich czynnościach jak lutowanie SMD, rozlutowywanie SMD oraz wielu innych. Doskonale nadają się do napraw i montażu w dziedzinie elektroniki. Prezentowany sprzęt lutowniczy doceniło już wielu profesjonalistów oraz amatorów.

Standardowa kolba lutownicza posiada przewód o długości 90 cm, który umożliwia wygodną pracę. Wybrane modele Stamos Soldering wyposażono w przewody prawie półtorametrowe zapewniające komfortowe wykonywanie zadań nawet w dużej odległości od stacji! Serwisanci zajmujący się lutowaniem przez wiele godzin często wybierają warianty z opcją odsysania dymów lutowniczych.

Uniwersalna kolba lutownicza Stamos Soldering

Rozwiązanie to zwiększa nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy. Powstające podczas topienia cyny opary wąż wciąga do stacji lutowniczej, gdzie zostają wchłonięte. Dzięki temu pracownicy nie są narażeni na działanie ulatniających się substancji.

Szukasz wydajnej kolby lutowniczej, która nadaje się do profesjonalnego montażu i napraw elektrycznych oraz elektronicznych? Jeśli tak, to lutownice kolbowe dostępne na stronie expondo.pl są dla Ciebie! Oprócz nich oferujemy także akcesoria do lutowania oraz lampy z lupą.

Kolby lutownicze na expondo.pl

Kolba lutownicza to niezastąpiony sprzęt do prac związanych z elektryką i elektroniką. Bardzo dobrze sprawdza się np. w lutowaniu układów BGA czy rozlutowywaniu metali. Marka Stamos Soldering wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i oferuje wydajne kolby lutownicze wykonane z solidnych materiałów. Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje również idealne do zawodowej eksploatacji zasilacze laboratoryjne i separatory LCD.

Prezentowane tutaj narzędzia zapewniają regulację temperatury (zazwyczaj w zakresie od 200 do 480°C), co sprawia, że nadają się do wielu różnych materiałów. Kolby zawierają groty lutownicze oraz wtyki pozwalające wygodnie podłączać sprzęt do gniazda.

Specjaliści marki Stamos Soldering wiedzą, jak ważna jest precyzja podczas prac typu lutowanie instalacji miedzianej czy rozlutowywanie SMD. Dlatego stworzyli wysokiej jakości lutownice o dużej ergonomii. Są one poręczne i lekkie. Umożliwiają pracę trwającą wiele godzin.

Sklep expondo.pl proponuje również osobny zakup niezbędnych akcesoriów. Wśród nich znajdują się groty lutownicze i dysze hot air. Elementy rozszerzają zakres eksploatacji stacji lutowniczych, ponieważ mają różne kształty. Nasze końcówki lutownicze zapewniają minimalną utratę ciepła w czasie tworzenia połączeń. Wypróbuj je!