W obniżonej cenie

Produkt: EX10030488

|

Model: SBS-KW-3000KE

Waga hakowa - 3000 kg / 1 kg - LED

1449,00 zł 1599,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1599,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Czytelność – jasny ekran LED z 25-milimetrowymi cyframi pozwala odczytać wynik w obu jednostkach (kg, lb)
  • Obciążenie – udźwig do 3000 kg (precyzja 1 kg)
  • Sterowanie na odległość – pilot o zasięgu do 5 m pozwala na bezpieczną obsługę z dystansu (baterie w zestawie)
  • Wytrzymałość – odporna obudowa z aluminium odlewanego ciśnieniowo chroni wewnętrzne komponenty
  • Solidność – obrotowy hak (360°) i szekle wykonane ze stali stopowej

OPIS PRODUKTU

Waga hakowa LED Steinberg Systems

W sytuacji, gdy musisz zważyć bardzo duży obiekt, który nie mieści się na tradycyjnej platformie, nieocenioną pomocą będzie dla Ciebie waga hakowa Steinberg Systems. Udźwig, wytrzymałość i liczne funkcje modelu SBS-KW-3000KE z pewnością okażą się przydatne w hurtowniach, stoczniach, warsztatach samochodowych czy na budowach.

Elektroniczna waga podwieszana SBS-KW-3000KE – opis

Maksymalny zakres ważenia sprzętu to 3000 kg, z kolei precyzja pomiaru wynosi 1 kg. Jest to zasługa podzespołów chronionych przez mocną obudowę. Wykonano ją z wytrzymałego aluminium odlewanego ciśnieniowo. Do stworzenia obrotowego haka (360°) oraz szekli wykorzystano stal stopową, cechującą się dużą odpornością.

Wyświetlacz LED prawie natychmiast prezentuje uzyskany wynik. Duże, 25-milimetrowe cyfry są doskonale widoczne, niezależnie do tego, czy rezultat jest prezentowany w kg, czy lb. Czas potrzebny do uzyskania stabilnego odczytu wynosi mniej niż 10 s.

Sterowanie na odległość jest możliwe dzięki dołączonemu pilotowi o zasięgu 5 m. Dzięki niemu z bezpiecznego dystansu uruchomisz najpotrzebniejsze tryby pracy. Waga hakowa posiada ich cały szereg. Poza funkcjami kalibracji, zerowania, wstrzymywania i zapisywania wyniku, urządzenie ma również ostrzeżenie przed przeciążeniem, komunikat o niskim stanie baterii oraz opcję automatycznego wyłączania.

Wybierz precyzyjną wagę hakową marki Steinberg Systems i kontroluj masę obiektów z dużą dokładnością. Dzięki zasilaniu bateriami nie potrzebujesz przewodu zasilającego, a model SBS-KW-3000KE może pracować nawet przez 24 godzin. Przekonaj się sam o skuteczności urządzenia i złóż zamówienie już dzisiaj.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA