Liczba opinii: (3)

Waga pocztowa - 3 kg / 0,1 g - ekran LCD

309,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030490

|

Model : SBS-TW-3C

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
309,00 zł
3+
5%
293,55 zł
5+
10%
278,10 zł
10+
15%
262,65 zł
Kluczowe informacje
  • Precyzja – dokładność 0,1 g i wbudowana poziomica
  • Uniwersalność – zakres ważenia do 3 kg
  • Trwała konstrukcja – ABS i platforma ze stali nierdzewnej 210 x 270 mm
  • Wygodna obsługa – czytelny, podświetlany ekran LCD
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja, zasilanie bateryjne i niewielka waga
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Waga pocztowa - 3 kg / 0,1 g

Profesjonalna waga pocztowa marki Steinberg Systems przeznaczona jest do ważenia paczek, listów, książek, elektroniki i innych przedmiotów o różnej pojemności i gabarytach. Model SBS-TW-3C wyróżnia się łatwą obsługą i precyzją wykonania, dzięki czemu znajdzie zastosowanie we wszelkiego rodzaju biurach i urzędach.

Waga listowa marki Steinberg Systems – opis

Waga listowa marki Steinberg Systems to urządzenie stworzone z myślą o codziennym użytku. Model SBS-TW-3C cechuje się dużą dokładnością. Dzięki temu umożliwia dokładny i precyzyjny pomiar paczek, listów, książek, elektroniki i innych przedmiotów o różnych gabarytach. UWAGA! Waga nie została oficjalnie skalibrowana, dlatego można używać jej wyłącznie jako sprzętu kontrolnego.
Duża precyzja to jedna z wyróżniających cech modelu SBS-TW-3C. Urządzenie od Steinberg Systems umożliwia dokładne ważenie przedmiotów o wadze do 3 kg, z dokładnością do 0,1 g. Sprzęt pozwala dokonywać pomiarów wagi w dwóch jednostkach – kg i lb.
Imponująca wytrzymałość urządzenia osiągnięta została dzięki trwałej konstrukcji i solidnej obudowie. Wykonanie podstawy z tworzywa ABS zabezpiecza przed wilgocią i zapewnia wyjątkową ochronę podczas codziennego użytkowania. Stal nierdzewna tworząca powierzchnię ważącą ułatwia natomiast utrzymanie produktu w higienicznym i nienagannym stanie.
Czytelny wyświetlacz LCD gwarantuje łatwe i dogodne odczytanie aktualnej masy ważonego przedmiotu. Dzięki cyfrom dużej wielkości oraz podświetleniu ekranu możliwe to jest nawet w słabym świetle i z odległości kilku metrów. To sprawia, że proces ważenia jest niezwykle wygodny i sprawny.
Łatwość obsługi modelu SBS-TW-3C zapewnia intuicyjny panel sterowania, pozwalający skorzystać z funkcji takich jak: ważenie, proste zliczanie, funkcja %, alarm wysokiego lub niskiego napięcia, tarowanie, zerowanie, zliczanie sztuk, zmiana jednostki i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Sprzęt wyposażono też w poziomicę oraz złącze RS232. Wszystkie funkcje zostały szczegółowo opisane w instrukcji obsługi.
Energooszczędność wagi paczkowej osiągnięta została dzięki inteligentnemu zaprogramowaniu jej pracy. Oferowane urządzenie automatycznie wyłącza się po 3 sekundach bezczynności. Funkcja ta zabezpiecza przed nadmiernym pobieraniem energii w sytuacji, gdy użytkownik zapomni o wyłączeniu wagi lub odłączeniu jej od źródła zasilania. Czas pracy ciągłej na w pełni naładowanej baterii wynosi aż do 100 godzin.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.7

Na podstawie 3 opinii

Sortuj według :

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Waga stołu - 3 kg

OK

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Switzerland

Nieprawidłowa specyfikacja

Waga z szalką ma zakres pomiarowy tylko do 2kg (w specyfikacji: 3kg)!! Więc wróć!

Odpowiedź od

Dziękujemy za twoją opinię. Już pracujemy nad rozwiązaniem, które zapewni Ci lepsze doświadczenia zakupowe w przyszłości. Damy radę.Dziękujemy za zaufanie.
Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Romania

Dobry piosenkarz

Skala jest naprawdę dobra. Jedynym problemem jest bateria, bateria nie pokazuje poprawnie wartości, a poza tym nie wytrzymuje nawet 15 minut. W przeciwnym razie zasilacz jest bardzo dobry. Wyświetla małe wartości dokładnie takie, jakich szukamy. Gratuluję produktów!!

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy waga działa bez zasilania sieciowego?

Dzięki baterii 6 V / 4 Ah, która wystarcza na około 100 godzin, można używać wagi bez konieczności podłączenia do sieci.

Czy skala wagi jest dokładna?

Tak, dzięki skali 0,1 g, możesz zważyć wszystko z dużą precyzją.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty