Wagi pocztowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 27 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Oferowane w sklepie expondo.pl wagi pocztowe to doskonałe urządzenia ważące o wielu użytecznych funkcjach. Wagi pocztowe zapewniają zliczanie sztuk (m.in. 25, 50, 75 lub 100 listów), podają wagę netto (tarowanie) oraz określają ciężar w różnych jednostkach (np. g, kg i lb). Wyniki pomiarów są prezentowane na wyświetlaczach LCD. Tego typu ekrany są bardzo czytelne i energooszczędne.

Dzięki zasilaniu na baterie jest to sprzęt, który można używać w pracy terenowej lub łatwo przenosić z miejsca na miejsce (np. w hali magazynowej). Sprawdzą się zatem w centrach spedycyjnych i sklepach zajmujących się sprzedażą przez Internet. Kompaktowy rozmiar prezentowanych wag zwiększa ich mobilność oraz podnosi komfort obsługi. Już dzisiaj sprawdź jakość oferowanych wag pocztowych i zamów przesyłkę z dowozem pod wskazany adres!

Waki pocztowe – funkcjonalne i poręczne

Jeżeli zainteresowały Cię produkty znajdujące się w tej kategorii, poznaj inne nasze urządzenia: wagi hakowe, użyteczne np. w warsztatach samochodowych, i wagi laboratoryjne – idealne do laboratoriów i placówek naukowo-badawczych.

Wagi pocztowe to urządzenia nowoczesne

Wszystkie oferowane w naszym sklepie sprzęty przechodzą szereg kompleksowych testów technicznych. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce towar wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Projektanci położyli nacisk nie tylko na walory użytkowe, ale zadbali również o atrakcyjny design urządzeń.

Wykonano je z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego oraz stali szlachetnej. Materiał ten z racji unikalnych właściwości: atrakcyjnego wyglądu, wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne (utlenianie, działanie kwasów), sprawdza się doskonale jako surowiec do produkcji urządzeń gastronomicznych, np. warników do makaronu oraz krajalnic do warzyw i owoców.

Przejrzyj naszą ofertę! Pracownicy expondo.pl dokładają wszelkich starań, żeby do Twoich rąk trafił produkt wartościowy i nowoczesny. Reagowanie na potrzeby stale zmieniającego się rynku urządzeń do profesjonalnego użytku zaskarbiło sobie uznanie rzeszy naszych stałych klientów. Już dziś dołącz do ich grona i kup w expondo.pl sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!