Liczba opinii: (6)

Myjka ultradźwiękowa - 3 litry - 80 W - Basic Eco

719,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10050025

|

Model : PROCLEAN 3.0M ECO

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
719,00 zł
3+
5%
683,05 zł
5+
10%
647,10 zł
10+
15%
611,15 zł
Kluczowe informacje
  • Pojemność – zbiornik 3 l
  • Wydajność – moc ultradźwięków 80 W
  • Wysoka częstotliwość – 40 kHz
  • Praktyczność – timer: 0-60 min / tryb ciągły
  • Wygoda – regulacja temperatury 0-80°C
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Myjka ultradźwiękowa - 3 litry - 80 W - Basic Eco

Oferowana myjka ultradźwiękowa należy do asortymentu niemieckiej marki Ulsonix. Sprzęt znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność dokładnego czyszczenia drobnych lub delikatnych elementów. Model PROCLEAN 3.0M ECO jest przydatny dla wielu branż, a wysoka jakość wykonania sprawia, że posłuży długie lata.

Oczyszczacz ultradźwiękowy – rekomendowane użycie

Efektywne czyszczenie falami dźwiękowymi to szybka metoda usuwania zabrudzeń z rozmaitych przedmiotów, np. okularów, biżuterii, monet, starych medali, części broni lub elektronicznych. Mogą one być zanurzone w zwykłej wodzie lub w wodzie zawierającej dodatek specjalnego płynu ułatwiającego proces. Kawitacja akustyczna powoduje odrywanie zabrudzeń od powierzchni i zapobiega ich ponownemu przywieraniu.
Ekonomiczny model PROCLEAN 3.0M ECO należy do produktów Ulsonix z edycji Basic Eco. Wanienki ultradźwiękowe z tej grupy zostały zaprojektowane do komercyjnego użytku (też przemysłowego). Pobierają stosunkowo niewiele energii, odznaczając się przy tym wysoką wydajnością i trwałością. Wszystkie ich elementy konstrukcyjne wykonano z myślą o intensywnej eksploatacji.
Ergonomiczna konstrukcja wpływa na wygodę użytkowania. Uchwyty ułatwiają przenoszenie, a gumowe nóżki zwiększają stabilność, np. na śliskiej powierzchni (zapobiegają też jej porysowaniu i tłumią wibracje). Wanienkę zrobiono, podobnie jak szczelną pokrywę i kosz, ze stali szlachetnej. Materiał ten cechuje się odpornością na korozję i mechaniczne uszkodzenia.
Oczyszczająca moc ultradźwięków wynosi 80 W. Generuje ją przetwornik. Częstotliwość 40 kHz zapewnia doskonały efekt, a równomierne rozprowadzanie wibracji wewnątrz komory daje gwarancję skuteczności. Precyzja działania uwidacznia się zwłaszcza w przypadku przedmiotów o misternych zdobieniach, np. kosztowności z ornamentami.
Nowoczesna technika uwidacznia się w cyfrowym sterowaniu (mikrochipy, czujniki) oraz wielu użytecznych funkcjach. Wysoka powtarzalność i prędkość przesyłania danych z intuicyjnego panelu sterowniczego sprawiają, że obsługa staje się bardzo prosta. Timer pomaga ustawić dokładny czas pracy urządzenia w zakresie 0-60 min (krańcowa wartość jest najskuteczniejsza). Oczyszczacz ultradźwiękowy może działać również w trybie ciągłym, co sprawdza się w przypadku konieczności usunięcia uporczywych zabrudzeń.
Funkcjonalna myjka ultradźwiękowa przyda się w wielu branżach, np. optycznej, medycznej, antykwarycznej itp. Model PROCLEAN 3.0M ECO to sprzęt energooszczędny oraz wydajny. Wysoka jakość wykonania, którą gwarantuje Ulsonix, wpływa na długą żywotność wanienki do czyszczenia ultradźwiękami.

Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix zalecana jest do czyszczenia:

  • Użytek profesjonalny: narzędzia medyczne i dentystyczne, akcesoria do tatuażu, sprzęt laboratoryjny, przyrządy optyczne oraz zegarmistrzowskie, artykuły antykwaryczne, elektronika itp.
  • Dla domu: biżuteria: obrączki, kamienie szlachetne, kolczyki, naszyjniki, pierścienie, bransoletki i diamenty. Okulary i zegarki: wodoodporne zegarki, okulary, okulary przeciwsłoneczne, obiektywy optyczne. Przybory: nasadki golarek, nożyce, protezy, grzebienie, szczotki. Artykuły metalowe: monety, odznaki, medale, części mechanizmów, komponenty elektroniczne. Zastawa: widelce, noże, łyżki, srebrne naczynia itp.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.7

Na podstawie 6 opinii

Sortuj według :

w zeszłym roku Opublikowano na Amazon Italy

Doskonały produkt, bardzo szybka dostawa

Produkt profesjonalny, ale prosty i ekonomiczny.Efektywna praca dzięki dobrej mocy i normalnemu poziomowi hałasu

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Dobre urządzenie, jakość wykonania jest świetna, dostawa bardzo szybka!

👍

4 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Doskonała obsługa

Znakomita obsługa całego procesu, szybko, bezproblemowo, perfekcyjnie.Nawet wymiana pierwszego zamówienia na inne urządzenie przebiegła bezproblemowo. Urządzenie działa idealnie.Za każdym razem jestem bardzo zadowolony

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Amazon Spain

Świetna jakość

Chociaż nie kupiłem tego na Amazonie, jest tak samo. Bardzo dobre USG, z niewielkim hałasem i tym, co robi, nie jest bardzo irytujące. Mocne i wysokiej jakości wykończenia. Wolałem ten od tego z panelem dotykowym xk od 21 lat używającym ultradźwięków, te śrubowe dają lepsze efekty.

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Denmark

Myjka ultradźwiękowa

Działa idealnie zgodnie z tym, do czego został kupiony, jestem bardzo zadowolony

Wyświetl oryginalną opinię

5 lat temu Opublikowano na Amazon Italy

PROCLEAN 3.0M ECO Pralka ultradźwiękowa (3 l, moc ultras.)

Pralka działa!!!, ja używam jej do prania pudełek przeznaczonych do ponownego załadunku, moim zdaniem ma słabszą ultradźwięki dla dokładniejszego i szybszego czyszczenia. Ogółem pralka wygląda dobrze, niestety w komplecie z metalowym koszem i pokrywą nie posiada kranu do odprowadzania wody.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Jaka jest najlepsza temperatura do czyszczenia?

Generalnie im wyższa temperatura, tym lepszy powinien być efekt czyszczenia. Dla przykładu, gorące mycie jest najlepsze do pozbywania się olejów, płynów chłodzących. Jednakże, kiedy temperatura pracy przekracza 70-80°C efekt czyszczenia może być słabszy, dlatego rekomendujemy używać urządzenia w zakresie temperatury 40-60°C.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty