Produkt: EX10050432

|

Model: FLOORCLEAN 30VO ECO

Odkurzacz na sucho i mokro - 1200 W - 30 l - gniazdo

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 1200 W i sile ssania >16 kPa do niezawodnego czyszczenia dużych powierzchni
  • Regulacja – 3 różne przystawki do różnych zastosowań
  • Przestronność – o pojemności aż 30 l
  • Niezawodność – połączenie filtra HEPA i gąbkowego wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki
  • Mobilność – dzięki 4 lekkobieżnym kółkom i solidnemu uchwytowi do przenoszenia odkurzacz łatwo przeniesiesz; przewód o długości 3,5 m gwarantuje również duży zakres ruchu
  • Wygoda – na urządzeniu znajduje się gniazdo na takie urządzenia jak wiertarki czy szlifierki

OPIS PRODUKTU

Potężny odkurzacz na sucho i mokro o szerokim zastosowaniu i mocy wyjściowej 1200 W

Odkurzaczem na sucho i mokro marki ulsonix szybko oraz dokładnie usuniesz nawet uporczywy brud z najróżniejszych powierzchni. Odkurzacz przemysłowy czyści nie tylko suche podłogi, ale także wilgotne powierzchnie. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku w handlu i przemyśle lub do skutecznego sprzątania biur czy lokali użytkowych.

Odkurzacz przemysłowy z długim przewodem i wysoką wydajnością do dużych powierzchni

Dzięki mocy 1200 W i różnym akcesoriom (szczotka do podłóg, okrągła szczotka i ssawka szczelinowa) ten odkurzacz do pracy na mokro i sucho sprosta najcięższym zadaniom. Przy pojemności 30 l możesz odkurzać wiele godzin bez konieczności częstego opróżniania pojemnika.

Ergonomiczne urządzenie jest też wygodne w użyciu. Dzięki czterem kółkom, uchwytowi do przenoszenia, kablowi zasilającemu o długości 3,5 m, a także gniazdu do wiertarek, szlifierek lub podobnych narzędzi, odkurzacz na mokro oferuje bardzo komfortowy sposób pracy. Za pomocą węża o długości 1.5 m i dwuczęściowej rurki z Tworzywa sztucznego (PP) niezawodnie wyczyścisz trudno dostępne miejsca lub usuniesz z nich płyny czy błoto.

Łatwa konserwacja zapewniająca długą żywotność

Nawet po wielogodzinnym sprzątaniu po odkurzaczu na sucho i mokro nie widać śladów użytkowania. Wymienny filtr HEPA w połączeniu z filtrem gąbkowym niezawodnie chroni urządzenie. Z kolei wysokiej jakości obróbka gwarantuje długą żywotność.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie