Produkt: EX10250364

|

Model: UNI_MONOCULAR_01

Monokular - 10-30x

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Poręczność – idealny na wycieczki, niewielki monokular z dużym powiększeniem
  • Wydajność – duże przybliżenie 10-30x
  • Precyzja – pryzmaty dachowe
  • Wysoka jakość – optyka wielowarstwowa
  • Praktyczność – idealny zestaw z futerałem i paskiem do bezpiecznej obsługi

OPIS PRODUKTU

Monokular turystyczny 10-30x

Funkcjonalny monokular marki Uniprodo sprawdzi się jako sprzęt turystyczny używany do obserwacji krajobrazów, a także oglądania imprez typu mecze czy koncerty sceniczne. Docenią go również myśliwi oraz fani aktywności typu survival. Model UNI_MONOCULAR_01 odznacza się wysoką jakością wykonania.

Lornetka / monokular marki Uniprodo – charakterystyka

Efektywność osiągnięto dzięki szerokiemu zakresowi przybliżenia od 10 do aż 30x. Za sprawą dużego zoomu lunetka nadaje się z powodzeniem do bardziej wymagających zastosowań, np. śledzenia zwierząt lub podziwiania oddalonych detali zabytkowych budowli.

Wysoka ostrość obrazu to efekt zastosowania optyki wielowarstwowej. W modelu UNI_MONOCULAR_01 użyto pryzmatów dachowych (typu roof). Monokular oferuje maksymalną luminancję (9,76) w celu lepszego oddania wierności kolorów. Muszla oczna doskonale przylega do twarzy, a czarne wnętrze tuby poprawia kontrast.

Poręczna luneta dostarczana jest z futerałem i paskiem na rękę. Dołączona do zestawu ściereczka umożliwia właściwą pielęgnację szkieł. Obudowa z malowanego proszkowo aluminium odznacza się wytrzymałością i estetyką.

Monokular zaprojektowano dla osób aktywnie spędzających czas – to sprzęt „must have” na wyprawie w góry, wycieczce objazdowej lub tematycznej typu ornitologiczna czy architektoniczna. Model UNI_MONOCULAR_01 jest urządzeniem kompaktowym, które zawsze będzie pod ręką; łatwo je przenieść w torbie, plecaku, a nawet kieszeni.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA