Produkt: EX10250509

|

Model: UNI_TRAMPOLINE_05

Trampolina ogrodowa - Ø305 cm - 120 kg - siatka

1079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – duża nośność 120 kg
  • Obszerność – średnica 305 cm
  • Zdrowie – zabawa na świeżym powietrzu spala kalorie, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i nie obciąża stawów
  • Bezpieczeństwo – tapicerka, osłona sprężyn i siatka minimalizują ryzyko kontuzji
  • Łatwa obsługa – szybki montaż dzięki zawartym w zestawie akcesoriom i instrukcji

OPIS PRODUKTU

Trampolina ogrodowa - Ø305 cm - 120 kg - siatka

Trampolina ogrodowa marki Uniprodo to świetny sprzęt rekreacyjny dla dzieci oraz dorosłych. Model UNI_TRAMPOLINE_05 umożliwia spędzenie czasu z rodziną w sposób zdrowy i aktywny. Zabawa pomaga w odchudzaniu, poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, sercowo-naczyniowego, a także wzmaga detoksykację organizmu.

Trampolina Uniprodo – charakterystyka

Solidna konstrukcja (wys. 170 cm cm) zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Nośność sprzętu to aż 120 kg. Mata została wykonana z trwałego tworzywa PE, natomiast nogi ze stali galwanizowanej. Do wykonaniu trampoliny użyto także PVC oraz pianki o grubości 15 mm.

Swoboda korzystania z model UNI_TRAMPOLINE_05 wynika z dużej średnicy 305 cm. Montaż jest bardzo łatwy dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom. Dla najlepszego efektu dobrze jest umieścić trampolinę na stabilnym, ale sprężystym podłożu z piasku, kory czy na trawie (będzie działać amortyzująco).

Uniprodo oddaje do użytku trampolinę ogrodową idealną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprzęt zapewni świetną rozrywkę na świeżym powietrzu, pomagając zachować jednocześnie dobrą sprawność fizyczną. Zamów model UNI_TRAMPOLINE_05 z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA