Nowy

Produkt: EX10280364

|

Model: WIE-PVC-4-6

Plandeka - z oczkami - 600 x 400 cm - PVC - 650 g/m²

669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Odporność na warunki atmosferyczne – odporna na rozdarcia przy wietrze, wodoodporna oraz odporna na promieniowanie UV
  • Uniwersalność – możesz ją wszechstronnie stosować, np. do przykrycia różnych ładunków lub podłożenia czegoś pod spód np. na biwaku
  • Prostota – szybkie, łatwe, bezpieczne i antypoślizgowe mocowanie dzięki zintegrowanym metalowym oczkom
  • Solidność – plandeka jest trudnopalna, odporna na pleśń i łatwa do czyszczenia
  • Kompaktowość – łatwa do przechowywania i transportu dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu

OPIS PRODUKTU

Sucho i bezpiecznie przez cały rok dzięki uniwersalnej plandece PVC

Szukasz plandeki, która ochroni przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi? Powinna być duża, odporna na rozdarcia i łatwa do zamocowania? W takim razie skorzystaj z plandeki uniwersalnej naszej topowej marki Wiesenfield. Niezależnie od tego, czy do ochrony mebli ogrodowych, roślin, basenu, łodzi, pojazdów, materiałów budowlanych, piaskownic, drewna opałowego, czy jako ochrona zwierząt przed deszczem – plandeka z oczkami ma uniwersalne zastosowanie.

Twoja plandeka wodoodporna dla rolnictwa, przemysłu, transportu lub gospodarstwa domowego

Solidna plandeka z oczkami jest w 100% wodoodporna i dlatego idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Pada śnieg, grad czy deszcz? Twój motocykl, kontener budowlany lub drewno opałowe pozostaną suche pod przykryciem. Plandeka odporna na promienie UV idealnie chroni meble ogrodowe przed blaknięciem. Plandeka PVC jest również odporna na alkohol, kwasy, oleje i tłuszcze oraz trudnopalna.

Plandeka budowlana jest znacznie cięższa niż konwencjonalna osłona ochronna wykonana z tworzywa sztucznego. Dzięki temu charakteryzuje się znaczną trwałością i chroni Twój inwentarz przez cały rok. Wytrzymały materiał sprawia, że plandeka idealnie nadaje się do bezpiecznego transportu towarów. Za pomocą zintegrowanych oczek, przymocowanych dookoła w odległości 50 cm, możesz łatwo założyć plandekę – na łodzi, pojeździe czy wokół ładunku materiałów budowlanych.

Pomimo dużych wymiarów 600 x 400 cm możesz złożyć plandekę do niewielkich rozmiarów. Po spakowaniu schowasz ją na niewielkiej przestrzeni.

DANE TECHNICZNE