Wyposażenie biura

Zainspiruj się blogiem expondo

Ergonomia pracy jest podstawą dla komfortowego wykonywania obowiązków zawodowych. Marka Fromm & Starck wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników, oferuje wysokiej jakości wyposażenie biura. Pozwala ono zmniejszać zmęczenie, co przekłada się na większą wydajność. Ponadto korzystnie wpływa na zdrowie, zapewniając wygodne ułożenie ciała zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej.

W sklepie expondo.pl znajdziesz m.in. stelaże do biurek, fotele obrotowe, uchwyty do różnych urządzeń (w tym monitorów i komputerów), a także maty ergonomiczne. Oprócz produktów marki Fromm & Starck oferujemy również eleganckie dekoracje z logo Uniprodo, które doskonale sprawdzą się nie tylko w biurach, ale również gabinetach, kancelariach, poczekalniach i innych tego rodzaju wnętrzach.

Jakie zalety ma biurko elektryczne?

Biurko elektryczne lub sam stelaż biurka z elektryczną regulacją wysokości to mebel o dużej elastyczności. Pozwala on na ustawienie dokładnie dobrane do wzrostu użytkownika. Dostępne w sklepie expondo.pl stelaże osiągają maks. wysokość 1650 mm. Ich działanie jest płynne dzięki silnikom – zależnie od modelu jednemu lub dwóm.

Za pomocą prostego w obsłudze kontrolera szybko ustawisz żądaną wysokość mebla. Służy do tego zaledwie jeden przycisk. Modele wyposażono w czytelne wyświetlacze LED. Dodatkowa funkcja minutnika informuje o tym, kiedy należy zrobić sobie chwilę przerwy. Wspomniane rozwiązanie zwiększa ergonomię pracy, ponieważ zapobiega zmęczeniu.

Wyposażenie biura – uchwyty i oświetlenie

Na komfort pracy nie wpływają jedynie meble, ale również pozostałe wyposażenie biura. Sprzęty takie jak podwieszany uchwyt na komputer, ramię do monitora, ścienny wieszak do rzutnika czy uchwyt na klawiaturę pozwalają komfortowo korzystać z urządzeń biurowych. Dostępne w oficjalnym salonie producenta marki Fromm & Starck produkty charakteryzują się dużym udźwigiem, co zapewnia stabilne podtrzymanie np. jednostki centralnej czy komputerowego monitora. Dzięki możliwości regulacji uchwytów (np. kąta, wysokości, obrotu) idealnie dopasujesz je do swojego miejsca pracy i zaoszczędzisz przestrzeń.

Zapewnienie pracownikom prawidłowego oświetlenia należy do wymogów określanych przez prawo pracy. W sklepie expondo.pl znajdziesz panele sufitowe LED, które idealnie nadają się do korzystania w biurach, ale również sklepach, szkołach i innych placówkach użyteczności publicznej. Emitują one przyjazne dla oczu światło. Ponadto charakteryzują się energooszczędnością, wydajnością i naturalnym odzwierciedleniem barw w otoczeniu.