Produkt: EX10260346

|

Model: STAR_LDS_06

Stolik pod laptopa - regulacja wysokości 58-82 cm - kółka

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – wysokość ustawisz w zakresie od 58 do 82 cm
  • Przestronność – duża powierzchnia robocza o wymiarach 52 x 33 cm
  • Wytrzymałość – trwała konstrukcja stalowa o nośności 15 kg
  • Bezpieczeństwo – powierzchnia robocza z otworami wentylacyjnymi dla lepszej wentylacji laptopa
  • Mobilność – łatwa zmiana pozycji na czterech kołach

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny i z regulowaną wysokością – stolik pod laptopa od Fromm & Starck

Stwórz mobilne i wygodne stanowisko pracy ze stolikiem pod laptopa od Fromm & Starck. Jest tak kompaktowy jak sam laptop i oferuje idealne miejsce na najbardziej niezbędne narzędzia i przybory. Dzięki solidnemu stalowemu blatowi podstawka pod laptopa jest niezwykle trwała.

Pracuj wygodnie z mobilną podstawką pod laptopa

Czy to na prezentacji, czy w laboratorium lub warsztacie często potrzebujesz dostępu do komputera, ale nie zawsze jest to możliwe. Ze stolikiem pod laptopa zyskujesz mobilne stanowisko pracy do biura lub na spotkania. Z regulacją wysokości mebel dostosujesz do każdej sytuacji.

Stolik na laptopa ma obszerny blat o wymiarach 52 x 33 cm, na którym zmieścisz nawet duże urządzenia. Aby uzyskać optymalną pozycję pracy, za pomocą nakrętki ustawisz wysokość w zakresie od 58 do 82 cm. Solidna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz blat ze stali ocynkowanej z otworami wentylacyjnymi zapewniają nośność do 15 kg. Cztery kółka pozwalają przesunąć stolik pod laptopa w dowolne miejsce. Wszechstronność podstawki sprawia, że nadaje się nie tylko do biura, ale też jako stolik przy łóżku, a nawet stolik do jedzenia.

DANE TECHNICZNE