(2) Opinie

Produkt: EX10230163

|

Model: GR-MG31

Bieżnia - składana - 1200 W -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia

2179,00 zł 2399,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2399,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Oszczędność miejsca – składana bieżnia łatwa w przechowywaniu
  • Siła – silnik o mocy 1200 W zapewnia prędkość 1,0-12 km/h
  • Wygoda – pas o wymiarach 420 x 1200 mm zapewnia warunki naturalnego biegu
  • Regulacja – 12 programów do indywidualnego treningu
  • Łączność – interfejsy dla MP3, USB i SD oraz Bluetooth do połączenia z aplikacją

OPIS PRODUKTU

Składana bieżnia z wyświetlaczem LCD, siedmioma trybami i dwunastoma programami

Możesz trenować bardzo elastycznie na bieżni marki Gymrex. Zawsze, gdy pasuje to do Twojego harmonogramu, bez względu na pogodę czy porę dnia i zawsze z odpowiednią intensywnością. Możesz monitorować swoje postępy treningowe i tętno na dużym wyświetlaczu LCD lub wybrać odpowiedni spośród dwunastu programów. Po treningu wytrzymałościowym bieżnię można złożyć, co czyni ją zajmującym niewiele miejsca rozwiązaniem fitness do prywatnej siłowni, biur, hoteli lub klubów sportowych.

Odporna profesjonalna bieżnia dla każdego poziomu sprawności

Stabilna bieżnia może być obciążona maks. 120 kg i oferuje poziomy prędkości od 1 do 12 km/h z silnikiem o mocy 1200 W. Dzięki długości 120 cm i szerokości 42 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch chodzenia. Poziom nachylenia można wybrać w zakresie od 1° do 3°. Bieżnia elektryczna jest zatem idealnym urządzeniem treningowym zarówno dla początkujących, jak i ambitnych biegaczy, aby zwiększyć wytrzymałość, zredukować wagę i tkankę tłuszczową oraz wzmocnić układ sercowo-naczyniowy. Aby uzyskać efektywne wyniki, na ekranie LCD wyświetlane są wyraźnie czytelny czas, aktualna prędkość, przebyty dystans i spalone kalorie, a także tętno i poziom nachylenia. Program można również wybrać w żądanej intensywności za pomocą wyświetlacza. Napoje i uchwyt na smartfon lub tablet gwarantują nieprzerwany trening.

Dla bezpiecznego użytkowania urządzenie odpowiada I klasie ochronności i jest wyposażone w wyłącznik awaryjny, który automatycznie zatrzymuje bieżnię w przypadku oddalenia się od konsoli. Dlatego czerwony klucz bezpieczeństwa należy umieścić na przełączniku na konsoli, aby uruchomić bieżnię. Abyś mógł długo cieszyć się nowym sprzętem fitness, bieżnia do domu została zaprojektowana tak, aby była stabilna i wykonana z wytrzymałych materiałów, stali i trwałego plastiku. Można go szybko i łatwo rozłożyć oraz równie łatwo złożyć, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie trenujesz. Kompaktowe urządzenie ma tylko 84 x 71 x 135,6 cm po złożeniu.

Dodatkowa funkcja: Możesz zsynchronizować bieżnię z aplikacjami Kinomap i Fitshow przez Bluetooth. Aplikacje są dostępne do pobrania zarówno w Google Play, jak i Apple Store.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

08.02.2023

08.02.2023