Produkt: EX10230223

|

Model: GR-MG120

Rower stacjonarny - koło zamachowe 20 kg - nośność do 120 kg

2079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – siodełko i kierownicę można indywidualnie ustawiać
  • Wytrzymałość – nośność całkowita do 120 kg i koło zamachowe o wadze 20 kg
  • Widoczność – panel LCD z funkcjami: skanowanie, czas, prędkość, odległość, całkowita liczba kilometrów, kalorie
  • Mobilność – za sprawą niewielkiej wagi i kółek transportowych
  • Praktyczność – uchwyt na smartfona i tableta

OPIS PRODUKTU

Rower stacjonarny z kołem zamachowym 20 kg do optymalnego treningu

Rower stacjonarny marki Gymrex umożliwi Ci trening wytrzymałościowy o każdej porze dnia i nocy oraz przy dowolnej pogodzie. Dzięki urządzeniu wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy, zwiększysz wydolność organizmu lub zmniejszysz wagę ciała. Wystarczy 15 minut korzystania, aby poprawić zdrowie i stać się bardziej produktywnym. Już dzisiaj zacznij ćwiczyć z rowerem eliptycznym!

Rower eliptyczny – Twój partner w sporcie i zdrowiu

Rowerek stacjonarny można łatwo dopasować do swojego wzrostu, aby zapewnić komfort podczas treningu. Zarówno wysokość kierownicy (94 - 104 cm), jak i siedziska (84-105 cm) można indywidualnie regulować. Nawet długie sesje treningowe nie męczą, ponieważ siodełko jest bardzo wygodne. Wyważone pedały z paskami na stopy oraz optymalna masa koła zamachowego 20 kg zapewniają płynną jazdę.

Trenażer rowerowy ma panel z wyświetlaczem LCD, na którym wyraźnie odczytasz czas treningu, aktualną prędkość, pokonany dystans, całkowitą liczbę przebytych kilometrów i spalone kalorie. Za sprawą funkcji skanowania wszystkie te parametry mogą być automatycznie wyświetlane. Dzięki uchwytowi na smartfona lub tableta zapewnisz sobie rozrywkę i czas szybciej minie. Rower eliptyczny ma kółka transportowe, dlatego po treningu wygodnie odstawisz go na bok.

Rowerek stacjonarny nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale także do wykorzystywania w klubach fitness, hotelach czy SPA. Wszystkie elementy nośne wykonano z wytrzymałego stopu aluminium, co oznacza, że urządzenie treningowe można obciążyć do 120 kg.

Uwaga: do korzystania z panelu z wyświetlaczem potrzebujesz 2 baterii AAA (1,5 V).

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA