Produkt: EX10230224

|

Model: GR-MG121

Rower stacjonarny - koło zamachowe 6 kg - nośność do 100 kg

899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – siodełko i kierownicę można indywidualnie ustawiać
  • Wytrzymałość – nośność całkowita do 100 kg i koło zamachowe o wadze 6 kg
  • Widoczność – panel LCD z funkcjami: skanowanie, czas, prędkość, odległość, kalorie, puls
  • Mobilność – za sprawą niewielkiej wagi i kółek transportowych
  • Trwałość – dzięki wytrzymałym materiałom i wykonaniu wysokiej jakości

OPIS PRODUKTU

Rower stacjonarny z kołem zamachowym 6 kg do optymalnego treningu

Rower stacjonarny marki Gymrex umożliwi Ci trening wytrzymałościowy o każdej porze dnia i nocy oraz przy dowolnej pogodzie. Dzięki urządzeniu wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy, zwiększysz wydolność organizmu lub zmniejszysz wagę ciała. Wystarczy 15 minut korzystania, aby poprawić zdrowie i stać się bardziej produktywnym. Już dzisiaj zacznij ćwiczyć z rowerem eliptycznym!

Rower eliptyczny – Twój partner w sporcie i zdrowiu

Rowerek stacjonarny można łatwo dopasować do swojego wzrostu, aby zapewnić komfort podczas treningu. Zarówno wysokość kierownicy (108-120 cm), jak i siedziska (79-96 cm) można indywidualnie regulować. Nawet długie sesje treningowe nie męczą, ponieważ siodełko jest bardzo wygodne. Wyważone pedały z paskami na stopy oraz optymalna masa koła zamachowego 6 kg zapewniają płynną jazdę.

Trenażer rowerowy ma panel z wyświetlaczem LCD, na którym wyraźnie odczytasz czas treningu, aktualną prędkość, pokonany dystans, puls i spalone kalorie. Za sprawą funkcji skanowania wszystkie te parametry mogą być automatycznie wyświetlane. Rower eliptyczny ma kółka transportowe, dlatego po treningu wygodnie odstawisz go na bok.

Rowerek stacjonarny nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale także do wykorzystywania w klubach fitness, hotelach czy SPA. Wszystkie elementy nośne są wyjątkowo wytrzymałe co oznacza, że urządzenie treningowe można obciążyć do 100 kg.

Uwaga: do korzystania z panelu z wyświetlaczem potrzebujesz 2 baterii AAA (1,5 V).

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA