W obniżonej cenie

Produkt: EX10090262

|

Model: HT-LG-40B

Kratka trawnikowa - 60 x 40 x 4 cm - 4 sztuki - czarna

169,00 zł 179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przepuszczalność wody – do chodników, parkingów lub parkingów bez płyt kamiennych
  • Elastyczność – nieskończone możliwości łączenia dzięki systemowi modułowemu
  • Solidność – wykonanie z wytrzymałego i stabilnego polipropylenu
  • Praktyczność – łatwy montaż poszczególnych elementów
  • Trwałość – stabilizuje podłoże i wytrzymuje ciężar pojazdów do 3,5 t

OPIS PRODUKTU

Stabilne trawniki z kratkami trawnikowymi od hillvert

Trawniki dobrze prezentują się nie tylko w ogrodzie, ale również na parkingach czy w innym zielonym otoczeniu. Kratka trawnikowa to niepozorny, ale doskonały sposób na ustabilizowanie podłoża i zachowanie wyglądu trawnika, tak aby podłoże nie uginało się i nie deformowało przez wilgoć. Unikaj żwirowych lub kamiennych płyt, na których szybko tworzą się kałuże. Pozwól wodzie przeciekać między kratkami trawnikowymi bez zapadania się podłoża!

Projektuj obszary za pomocą płyt trawnikowych – po prostu modułowo

Dzięki płytom trawnikowym możesz projektować ścieżki w ogrodzie obok żywopłotów lub klombów, nie ograniczając zbytnio trawnika. Kratki na trawnik są również idealne do zapewnienia miejsca do przechowywania bez uszczelniania pod powierzchniami płyt kamiennych. Pozwalają stworzyć miejsce na  terenie zielonym, np. dla kompostownika, które wytrzyma nawet duże obciążenia.

Kratki parkingowe plastikowe mają wymiary 60 x 40 x 4 cm. Każdą kratkę trawnikową można rozbudować modułowo o dodatkowe, czy to dla dużych, czy małych obszarów, w zależności od potrzeb. Ten zestaw zawiera łącznie cztery kratki, ale możesz je łatwo rozszerzyć o dodatkowe zestawy. Montaż jest bardzo łatwy.

Kratki na trawnik są wykonane z polipropylenu. Charakteryzują się niezwykłą stabilnością i trwałością. Nawet 3,5-tonowe ciężarówki ich nie uszkodzą. W ten sposób tworzysz mocne, a jednocześnie przepuszczalne podłoże, w którym nie pozostaje woda deszczowa. Czarna kolorystyka wygląda subtelnie pośród zieleni. 

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie