Liczba opinii: (2)

Rębak spalinowy - 7 KM - 50 mm

3799,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10090491

|

Model : HT-HECTOR 212S

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
3799,00 zł
3+
5%
3609,05 zł
5+
10%
3419,10 zł
10+
15%
3229,15 zł
Kluczowe informacje
  • Siła – silnik benzynowy o mocy 7 KM z prędkością cięcia 2800 obr./min rozdrabnia gałęzie o średnicy do 50 mm
  • Elastyczność – regulowany lej wyrzutowy ustawiony do boku, duży lej załadowczy zapewnia wygodne napełnianie
  • Stałość – 3,6 l zbiornik benzyny umożliwia nieprzerwaną pracę do 3,5 godziny
  • Stabilność – element nośny zapewnia stabilność solidnej stalowej konstrukcji
  • Mobilność – łatwy w transporcie dzięki dwóm dużym kołom
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Przetwarzaj swoje ścinki ogrodowe za pomocą rębaka spalinowego hillvert

Chcesz ukształtować swoje krzewy, żywopłoty lub drzewa? Tylko co zrobić ze zbędnymi gałęziami? hillvert oferuje optymalne rozwiązanie dla potrzeb Twojego ogrodu dzięki rębakowi spalinowemu. Model HT-HECTOR 212S zmniejsza ilość odpadów ogrodowych o 70 do 80%! Użyj pociętych gałęzi do kompostowania lub do przykrycia grządek na dynie, cukinie oraz inne rośliny.

Mobilny rozdrabniacz do gałęzi z dużymi kołami

Spalinowy silnik 4-suwowy rębaka do gałęzi ma moc 7 KM. Dzięki niemu możesz rozdrabniać gałęzie i ścinki drewna o średnicy do 50 mm, umieszczając je w dużym leju. Możesz także szybko i wydajnie pociąć liście lub sadzonki kwiatów. Aby zapewnić wygodną pozycję pracy, lej wyrzutowy znajduje się z boku leja podającego. Wyrzut jest regulowany, dzięki czemu można łatwo zebrać rozdrobniony materiał do worka lub taczki.
Włącz wydajny silnik benzynowy 7 KM rozdrabniacza do gałęzi za pomocą linki. Daj się przekonać zwiększonym wartościom wydajności dzięki prędkości cięcia 2800 obr./min. Rębak spalinowy jest szczególnie ekonomiczny przy zużyciu 1 l/h. W zbiorniku paliwa mieści się łącznie 3,6 l. Pozwala to pracować z rębakiem do gałęzi przez ponad 3,5 godziny bez przerwy.
Stabilna konstrukcja stalowa charakteryzuje się szczególną trwałością i solidnością. Dzięki temu możesz intensywnie użytkować rozdrabniacz do gałęzi spalinowy, szczególnie w okresach wzmożonych prac ogrodniczych. Ostrza z hartowanej stali działają równie niezawodnie. Dla Twojego bezpieczeństwa sprzęt wyposażono w wyłącznik Start/Stop.

Na stabilnym podwoziu z dwoma dużymi kołami możesz szybko i łatwo transportować profesjonalny rębak spalinowy za pomocą haka holowniczego. W miejscu docelowym bezpiecznie umieść rębak na elementach nośnych.

Porady:

  • Podczas użytkowania rębaka należy nosić okulary ochronne i rękawiczki!
  • Zwróć uwagę na lej wylotowy. Musi być drożny. Jeśli np. worek odbiorczy jest pełny, w urządzeniu może dojść do zakleszczenia!
  • Rozdrabniany materiał nie powinien przekraczać średnicy 50 mm!
  • Nigdy nie sięgaj do wnętrza rębaka!

Części zamienne i serwis z jednego źródła!

Serwis jest dla nas bardzo ważny, dlatego zapewniamy naszym klientom części zamienne nawet wiele lat po zakupie. W przypadku usterki, szybko i łatwo przeprowadzimy naprawę w naszym warsztacie zgodnie z warunkami gwarancji. Przy projektowaniu produktów naszych marek przestrzegamy rygorystycznych standardów jakości. W efekcie otrzymujesz produkty najwyższej klasy, z którymi będziesz pracować niezawodnie przez lata.

Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na naszą kompetentną infolinię. Możesz też wysłać wiadomość e-mail, a nasi eksperci chętnie Ci doradzą!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 2 opinii

Sortuj według :

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Germany

Uwielbiam ten produkt, jest dobry

Wydajność tego produktu jest dobra, ułatwia mi pracę.

Odpowiedź od

Dziękujemy za pozytywne i pomocne opinie. Nie możemy się doczekać ponownego spotkania. Do zobaczenia wkrótce i miłego dnia!
Wyświetl oryginalną opinię

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Belgium

nienaganna obsługa pakowania i dostawy

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty