(2) Opinie

Produkt: EX10090100

|

Model: HT-LOUIS 30

Wąż ogrodowy na bębnie - 30 + 2 m

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – przyłącze 3/4" NPT/BSP
  • Efektywność pracy – zasięg do 30 m
  • Wygoda – automatycznie zwijany wąż, 2-3 pozycje blokady na metr
  • Łatwość montażu – możliwość zawieszenia na ścianie

OPIS PRODUKTU

Wąż ogrodowy na bębnie - 30 + 2 m

Wąż ogrodowy na bębnie marki hillvert sprawdzi się w wielu miejscach: ogrodzie, domu, warsztacie lub garażu jako narzędzie umożliwiające wygodną i bezpieczną pracę z wodą o ciśnieniu 8 barów. Umieszczony w kompaktowej, mocowanej do ściany obudowie wąż HT-LOUIS 30 o długości 30 m zwiększa zasięg działania.

Bęben na wąż ogrodowy - charakterystyka

Wszechstronność i wydajność sprzętu zapewnia jego mechanizm sprężynowy z zatrzaskiem pozwalający na swobodne wyciąganie węża z obudowy i jego energiczne, samoczynne zwijanie. Model ma 2-3 pozycje blokad na metr, co znacząco ułatwia ustawienie wymaganego zasięgu użycia. Gwarantuje także łatwe i bezpieczne przechowywanie węża w trwałej, kompaktowej obudowie.

Wygodę eksploatacji daje możliwość stosowania urządzenia, kiedy jest ono przytwierdzone do ściany lub sufitu za pomocą uchwytu znajdującego się w zestawie. Wąż ogrodowy na bębnie charakteryzuje się prostym montażem.

Bezpieczeństwo użytkowania i zachowanie porządku podczas pracy ze zwijaczem wynika z umieszczenia węża zależnie od potrzeb w szczelnej obudowie wykonanej z polipropylenu – unikniesz w ten sposób np. potknięcia się.

Wąż ogrodowy na bębnie HT-LOUIS 30 jest niezbędnym narzędziem podczas robót w ogrodzie, na działce, w domu, garażu czy warsztacie. Pozwala na swobodne poruszanie się. Wąż o długości 30 m łatwo się wyjmuje, a chowa energicznie dzięki sprężynowemu mechanizmowi wciągającemu. Produkt marki hillvert posłuży wiele lat, dając gwarancję niezawodnego nawadniania.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 2 opinii

08.02.2023

velká spokojenost

08.02.2023

zreznul po namontovani postradam provedeni v nerezu