Maszyny budowlane

Zainspiruj się blogiem expondo

Podczas prac budowlanych wykorzystuje się szeroką gamę maszyn przeznaczonych do obróbki materiałów i przygotowania podłoża. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się odświeżaniem swojego ogrodu lub podwórka, czy prowadzisz profesjonalną firmę, potrzebujesz urządzeń, które pozwolą realizować Twoje plany w 100%.

Niemiecka marka MSW stworzyła w tym celu ofertę składającą się z wysokiej jakości maszyn budowlanych służących do różnych prac. W tej kategorii znajdziesz m.in. zagęszczarki do ubijania gruntu oraz gilotyny do cięcia kostki brukowej. Ponadto dysponujemy zacieraczkami do betonu i kafarami do wbijania pali, np. żeby postawić płot. Jeżeli szukasz narzędzi do swojego ogrodu, zachęcamy do sprawdzenia asortymentu marki hillvert. Poznaj również naszą ofertę na profesjonalne nagrzewnice do ocieplania otoczenia podczas remontu.

Profesjonalne maszyny budowlane marki MSW

Duża liczba różnych zadań na budowie sprawia, że potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, który pozwoli Ci szybko i dokładnie wykonać wszystkie prace. Dlatego projektanci marki MSW dołożyli wszelkich starań, aby prezentowane produkty były zarówno funkcjonalne, jak i łatwe w obsłudze.

Doskonałym przykładem są ręczne gilotyny do kostki brukowej. Pozwalają one dokładnie ukształtować różne materiały np. cegły, krawężniki czy płyty chodnikowe zgodnie z Twoimi wymaganiami. O efektywności maszyn świadczy zastosowanie trójkątnych ostrzy. Gdy jedna ze stron się stępi, z łatwością obrócisz nóż tak, żebyś mógł dalej pracować. Długie dźwignie pozwolą szybko rozłupać kostkę na dwie części. Wystarczy je docisnąć. Konstrukcje przecinarek wyróżniają się wysoką wytrzymałością gwarantującą wieloletnią użyteczność produktów.

Innymi praktycznymi sprzętami są spalinowe zacieraczki. Służą one do wykańczania świeżo wylanego betonu. Dzięki nim nie musisz martwić się o nierówności na jego powierzchni. Wydajne silniki wprawiają łopatki w ruch. Obracają się one z dużą prędkością, co przekłada się na wydajność maszyn budowlanych. Ich długość pozwala z kolei na szybkie obrobienie niemałego obszaru. Użytkowanie urządzeń wyróżnia się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Zastosowano m.in. specjalne dźwignie odłączające zapłon. Ruchome elementy obudowano specjalnymi klatkami chroniącymi użytkownika oraz redukującymi wibracje powstałe podczas pracy.

W stawianiu płotu nieocenioną pomocą okażą się kafary spalinowe marki hillvert. Dzięki nim w krótkim czasie wbijesz w ziemię drewniane pale ogrodzenia. Duża moc oraz prędkość obrotowa silników zapewniają doskonałą wydajność sprzętów. Przemyślane konstrukcje składają się z mocnych ram redukujących wibracje. Osłony silników chronią elementy przed uszkodzeniem, a jednocześnie minimalizują emisję hałasu. Razem z kafarami dostarczamy praktyczne akcesoria.

Spalinowe zagęszczarki gruntu MSW

Zagęszczarki gruntu to świetne rozwiązanie podczas niewielkich prac budowlanych. Sprawdzają się w sytuacji, gdy nie można skorzystać z ciężkiego sprzętu np. walców. Ich zadaniem jest ubicie i utwardzenie ziarnistego lub spoistego gruntu pod budowę. Nadają się też do równania powierzchni z kostki brukowej i nie tylko. Maszyny te najczęściej spotyka się podczas budowy podjazdów, chodników czy parkingów.

Wybierając zagęszczarkę dla siebie, zwróć uwagę na moc silnika. To ona odpowiada za częstotliwość i siłę uderzeń ubijających podłoże. Sprawdź także prędkość urządzeń. Decyduje ona, z jaką szybkością maszyna jest w stanie wyrównać określoną powierzchnię. Ponadto warto zwrócić uwagę na wymiary płyty. Im będzie ona większa, tym większy obszar będziesz w stanie ubić. Część modeli wyposaża się dodatkowo w gumowe nakładki na stopę wibracyjną. Jest ona przeznaczona do kostki brukowej. Nie bez znaczenia jest też konstrukcja zagęszczarki gruntu. Produkty marki MSW zaprojektowano z myślą o wygodnym użytkowaniu. Dlatego zastosowano uchwyty redukujące odczuwanie drgań oraz osłony zmniejszające emisję hałasu. Zamocowane kółka ułatwiają transportowanie zagęszczarek, a składane uchwyty – magazynowanie.

Wybierz profesjonalne maszyny budowlane marki MSW i zadbaj o efektywną pracę w swojej firmie. Zagęszczarki spalinowe, gilotyny do bruku oraz zacieraczki do betonu z pewnością okażą się niezastąpione podczas niejednej budowy. Złóż zamówienie w sklepie exponod.pl już dziś!