Wyposażenie warsztatu samochodowego

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl pozwala wyposażyć różnego rodzaju zakłady, np. spawalnicze, konserwatorskie czy rzemiosła artystycznego. Ostatnio dołączyły do nich warsztaty samochodowe, które mogą zaopatrywać się w niezbędne wyposażenie na naszej stronie internetowej. Marka MSW zadbała o to, aby klienci mieli bogaty wybór sprzętu wysokiej jakości.

Dzięki urządzeniom bezpiecznie i wygodnie naprawisz auto osobowe, ciężarowe, motocykl oraz inne pojazdy. Oferta obejmuje modele stojaków motocyklowych, np. o udźwigu 135 i 450 kg, a także odmiennych wymiarach. Nasze narzędzia do warsztatu samochodowego pozwalają dokonywać napraw z wykorzystaniem takiego urządzenia jak podnośnik do skrzyni biegów. Wyposażono go w pompę hydrauliczną zapewniającą mniejszy wysiłek podczas pracy.

Naprawy samochodów ze sprzętem MSW

W naszym sklepie znajdziesz też stojaki do silników. Charakteryzuje je duża uniwersalność – sprawdzą się w profesjonalnych serwisach i prywatnych garażach do napraw oraz przeglądów technicznych. Produkty MSW doceniają zarówno fachowcy, jak i hobbyści. Solidna konstrukcja ze stali, ergonomiczne rozwiązania oraz mobilność to cechy pozwalające mechanikowi bezpiecznie i komfortowo pracować.

Szeroki wybór wyposażenia warsztatu samochodowego

Oferujemy nie tylko rozmaite podnośniki i stojaki, ale także meble warsztatowe idealne do twojego warsztatu. Wśród nich znajdują się m.in. leżanka warsztatowa czy krzesło przemysłowe w różnych wariantach. Są to produkty umożliwiające wielogodzinną pracę w pozycji leżącej lub siedzącej. Charakteryzuje je łatwe zachowanie czystości, co stanowi dużą zaletę podczas działań z wykorzystaniem smarów i olejów. Szukasz odpowiedniego oświetlenia do swojego warsztatu? Zobacz naszą ofertę oświetleniowych opraw hermetycznych!

Ponadto prezentowane meble do warsztatu cechują się zastosowaniem ergonomicznych rozwiązań. Wózek pod samochód posiada zagłówek oraz kółka, które zapewniają wygodne przemieszczanie pod pojazdem. Obrotowe taborety wyposażono w praktyczne półki na narzędzia i akcesoria, aby mieć je zawsze pod ręką.

Produkty w tej kategorii sprawdzają się podczas napraw i przeglądów. Są niezbędne w każdym warsztacie samochowodym. Oprócz nich sklep expondo.pl oferuje również artykuły przeznaczone np. do pielęgnacji lakieru samochodowego – polerki. Już dziś zapoznaj się z asortymentem MSW!