(1) Ocena

Produkt: EX10061314

|

Model: MSW-MWB-12

Wyważarka do kół motocyklowych - maks. śr. koła 800 mm / szer. 250 mm

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – zaprojektowana do łatwego i szybkiego wyważania opon motocyklowych
  • Praktyczność – regulowane nóżki do wyrównania / sprawdzania poziomu
  • Precyzja – łożysko kulkowe zapewniające ruch wahadłowy o niskim tarciu. Końcówki pomiarowe w stalowych wspornikach do dokładnej lokalizacji uderzenia bocznego
  • Uniwersalność – do większości motocykli
  • Solidność – ciężka i stabilna konstrukcja

OPIS PRODUKTU

Wyważarka do kół motocyklowych - maks. śr. koła 800 mm / szer. 250 mm

Wyważarka do kół motocyklowych marki MSW to sprzęt do każdego serwisu motocyklowego. Świetnie sprawdzi się też w garażach, na torach wyścigowych czy w zakładach wulkanizacyjnych. Model MSW-MWB-12 odznacza się dużą funkcjonalnością oraz łatwością obsługi.

Wyważarka do kół motocykla – charakterystyka

Uniwersalność wyważarki wynika z możliwości zastosowania w szerokiej gamie motocykli sportowych, wyczynowych, turystycznych (w tym Harley-Davidson). Sprzęt pasuje do kół o maks. średnicy 800 mm oraz szerokości 250 mm.

Precyzja to efekt użycia łożyska kulkowego zapewniającego ruch wahadłowy o niskim tarciu. Końcówki pomiarowe w stalowych wspornikach służą do dokładnej lokalizacji uderzenia bocznego. Średnica wału wlotowego wynosi 14 mm, natomiast stożka 15-30 mm. Regulowane nóżki doskonale korygują poziom.

Wyważarka do kół motocyklowych marki MSW jest urządzeniem dla mechaników, wulkanizatorów oraz pasjonatów motoryzacji. Model MSW-MWB-12 to sprzęt bardzo trwały i solidny. Dzięki starannemu wykończeniu wygląda też bardzo estetycznie. Zamów go z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Schnelle Lieferung, alles bestens, gerne wieder