Produkt: EX10062069

|

Model: MSW-SC-350

Piaskarka kabinowa - 350 l - z oświetleniem - pedał nożny

5349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – komora do piaskowania o wymiarach 92 x 59 x 92 cm i łącznej pojemności 350 l
  • Wydajność – ciśnienie robocze 125 psi lub 8,6 bara i przepływ powietrza 590 l/min
  • Profesjonalizm – mieści do 18 l piasku
  • Regulacja – możliwością ustawienia przepływu powietrza za pomocą panelu sterowania i pedału nożnego
  • Praktyczność – duże okno, oświetlenie oraz dwie duże, zintegrowane rękawice robocze

OPIS PRODUKTU

Wydajna i czysta: profesjonalna piaskarka kabionowa z pedałem nożnym

Piaskarka kabinowa marki MSW oferuje ogromną przestrzeń roboczą, a to za sprawą komory o wymiarach 92 x 59 x 92 cm i łącznej pojemności 350 l. Użyjesz jej do usuwania farby, rdzy i brudu z dużych elementów lub do obróbki powierzchni nie martwiąc się o wszechobecny kurz. Kabina do piaskowania ze względu na swoją wielkość i wydajność ułatwia prace produkcyjne, takie jak przygotowanie czy renowację zużytych detali.

Wydajna maszyna do piaskowania z asortymentu MSW

Piaskarka kabinowa imponuje doskonałymi parametrami. Dzięki regulowanemu ciśnieniu roboczemu do 125 psi lub 8,6 bara i przepływowi powietrza 590 l/min możesz pracować wydajnie z różnymi materiałami. W urządzeniu do piaskowania zmieścisz do 18 l piasku. Do wygodnego sterowania przepływem powietrza wykorzystasz dołączony pedał nożny. Ponadto z dużym oknem w przedniej klapie i dwiema zintegrowanymi rękawicami roboczymi osiągniesz doskonałe rezultaty. Pomogą Ci w tym również świetlówki znajdujące się wewnątrz komory. Perforowana stalowa podłoga, sito i otwór do czyszczenia ułatwiają pracę z piaskarką kabinową.

Narzędzia pneumatyczne, takie jak kabina do piaskowania, narażone są na duże obciążenia mechaniczne. Dlatego model MSW jest wykonany z wytrzymałej, powlekanej stali. Dzięki stabilnym nogom i grubym ścianom, urządzenie do piaskowania przez wiele lat sprosta każdemu wyzwaniu. Pracuj mądrze, czysto i wydajnie w profesjonalnych środowiskach z piaskarką kabinową MSW.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie