W obniżonej cenie
(3) Opinie

Produkt: EX10061113

|

Model: MSW-PCS-200

Pistolet do malowania proszkowego - stacja bazowa - 1300 ml - regulacja napięcia

619,00 zł 719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 719,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – pistolet do malowania proszkowego
  • Precyzja – szeroki zakres regulacji ciśnienia od 0,7 do 2,1 bar
  • Wygoda – dwa zbiorniki na proszek o łącznej pojemności 1300 ml (2 x 650 ml)
  • Łatwa obsługa – dwa grzybki rozpylające o różnej wielkości
  • Poręczność – ergonomiczny design dla zwiększenia maksymalnej mobilności urządzenia

OPIS PRODUKTU

Pistolet do malowania proszkowego ze stacją bazową - 2 x 650 ml

Model MSW-PCS-200 jest odpowiedzią na potrzeby profesjonalnych użytkowników. Właściwości sprzętu pozwalają na jego wykorzystanie w zakładach lakierniczych, warsztatach samochodowych, firmach remontowych itp. Pistolet do malowania proszkowego ze stacją bazową marki MSW charakteryzuje się cichą pracą. Generowane przez nie dźwięki wynoszą nie więcej niż 20-30 dB.

Pistolet do malowania proszkowego z pojemnikami na proszek – opis

Profesjonalny sprzęt został wyposażony w dwa grzybki rozpylające o różnych rozmiarach. Pozwala to na wygodne malowanie większych elementów oraz niewielkich detali. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się w lakierniach proszkowych i przemyśle motoryzacyjnym. Szczególnie poleca się je do nanoszenia farby na felgach samochodowych.

Wydajność urządzenia to zasługa pistoletu do malowania proszkowego. Umożliwia on szybkie oraz dokładne pokrycie różnorodnych powierzchni bez większego wysiłku. Produkt posiada dwa pojemniki na proszek (każdy po 650 ml). Zwiększają one komfort pracy z uwagi na brak konieczności częstego uzupełniania farby. Użytkownik wyreguluje ciśnienie sprzętu w zakresie od 0,7 do 2,1 bar. Model MSW-PSC-200 wyposażono też w separator wody.

Kompaktowe wymiary dają możliwość zainstalowania i wykorzystywania urządzenia na niewielkich stanowiskach roboczych. Rączka w górnej części obudowy ułatwia transport. Dzięki dużej długości przewodów nie trzeba używać dodatkowych przedłużaczy.

Bezpieczeństwo korzystania z MSW-PSC-200 zapewnia zamontowany w modelu bezpiecznik. Jest on łatwo dostępny i w razie konieczności da się go szybko wymienić na nowy. Sprzęt posiada opcję dostosowania napięcia wyjściowego: 30 kV, 35 kV, 40 kV, 45 kV, 50 kV.

Urządzenie do malowania proszkowego niemieckiej marki MSW to gwarancja wysokiej jakości. Wykonanie z solidnych materiałów zapewnia mu długą żywotność. Z uwagi na szerokie zastosowanie, bezpieczeństwo i prostotę użytkowania wyróżnia się spośród podobnych produktów. Zamów model MSW-PSC-200 za pośrednictwem naszej strony już dziś – dostarczymy go pod wybrany przez Ciebie adres!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.3

W oparciu o 3 opinii

20.07.2020

Kauf und Zustellung hat bestens geklappt, Praxistest noch ausstehend (Ofen)

25.02.2022

Das Gerät funktioniert sehr gut , gleichmäsiger Pulverfluß und gut dosierbar. Der Service ist vorbildlich und sehr zuvorkommend.

16.02.2022

Service ist gut, aber das Gerät ist mittelmässig. Für eine Pulverschicht kann man super es nehmen. Eine Zweite schicht ist so gut wie garnicht möglich. Gibt auch günstigere geräte im Netz die das gleiche können. Würde zum Triboverfahren raten. Wäre nett gewesen wenn es in der Beschreiben gestanden hätte dann hätte ich mir das Geld sparen können und direkt eine Tribo gun gekauft.