Produkt: EX10011810

|

Model: RC-POB140GL

Piec do pizzy - jednokomorowy - pizza 32 cm - okienko

2679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – 1 komora do pieczenia pizzy o średnicy 32 cm
  • Praktyczność – kompaktowy design
  • Widoczność – wewnętrzne oświetlenie i drzwiczki z szybą
  • Doskonałe pieczenie – kamienna płyta świetnie rozprowadza ciepło
  • Solidność – wyprodukowany we Włoszech

OPIS PRODUKTU

Piec do pizzy - jednokomorowy - pizza 32 cm

Piec do pizzy marki Royal Catering to sprzęt dla profesjonalistów. Świetnie sprawdzi się w pizzerii, restauracji, barze z przekąskami, bistro, a nawet w food trucku. Ze względu na kompaktową konstrukcję docenisz go również w swojej kuchni. Dzięki modelowi RC-POB140GL upieczesz chrupiącą i pięknie zarumienioną pizzę oraz podgrzejesz inne dania!

Elektryczny piec do pizzerii – opis

Pojemna komora pozwala upiec placek o średnicy 32 cm. Maksymalna temperatura urządzenia wynosi 320°C, a minimalna 50°C. Prosty w użyciu panel sterowniczy gwarantuje wygodne ustawienie wartości.

Równomierne rozprowadzanie ciepła to zasługa kamiennej ognioodpornej płyty. Pozwala ona uzyskać ciasto o chrupiącym spodzie. Wewnętrzne oświetlenie i drzwiczki z szybą sprawiają, że wygodnie skontrolujesz proces pieczenia. Moc górnego i dolnego elementu grzewczego wynosi po 800 W.

Sprzęt charakteryzuje się solidnością. Piec do pizzy ma izolację z odparowanej wełny mineralnej. Wewnętrzne wymiary urządzenia wynoszą 41 x 36 x 9 cm. Jest zasilane napięciem 230 V.

Piec do pieczenia pizzy marki Royal Catering to niezbędny sprzęt w Twoim lokalu gastronomicznym! Łączy w sobie wydajność i elastyczność, bo pozwala przygotować porcję pysznego dania w optymalnej temperaturze.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie