Wagi kieszonkowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Wybierz wagę kieszonkową z oferty sklepu expondo

Wagi kieszonkowe to bardzo dokładne i łatwe w użyciu urządzenia, które dają natychmiastowe wyniki. Wystarczy umieścić przedmiot na wadze i od razu odczytać pomiar z cyfrowego wyświetlacza LED lub LCD. Kieszonkowe wagi są niezwykle praktycznym elementem wyposażenia każdego domu, szkoły, biura i warsztatu złotniczego.

Szukasz kompaktowego sprzętu do ważenia małych przedmiotów, który zawsze możesz mieć przy sobie? Wybierz wagę kieszonkową marki Steinberg Systems w sklepie expondo! Te niewielkie, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne urządzenia charakteryzują się dużą precyzją pomiaru (0,1 g i 0,01 g). Oferujemy małe wagi elektroniczne o różnym zakresie ważenia, np. do 50 g, 500 g i 3000 g. Idealnie nadają się do noszenia w torebce lub plecaku.

Dlaczego warto kupić wagę kieszonkową?

Wagi kieszonkowe są kompaktowe, przenośne i łatwe w użyciu. Prezentowany sprzęt wyróżnia się uniwersalnością. Zda egzamin podczas pracy w laboratorium (podobnie jak wagi laboratoryjne) i zakładzie złotniczym czy zajęć edukacyjnych w szkołach. Stanie się niezastąpiony w rękach jubilerów, a także hobbystów-kolekcjonerów monet. Nadaje się do ważenia biżuterii, a także sztabek lokacyjnych złota, srebra i platyny. Waga jubilerska zdaje egzamin nawet w kuchni podczas przyrządzania potraw. Dzięki niej z aptekarską dokładnością odmierzysz przyprawy i dodatki kulinarne. Może również okazać się niezastąpiona podczas zakupów. Zarówno wtedy, kiedy chcesz sprawdzić wagę drobnych artykułów w sklepie spożywczym, jak i przed wystawieniem produktu na internetowej platformie sprzedażowej. Z kolei jeśli zajmujesz się wysyłką na większą skalę, to koniecznie zainwestuj w wagi paczkowe.

Jakie parametry ma waga jubilerska?

Wagi kieszonkowe są wyposażone w różne funkcje. Zależnie od modelu mogą zliczać sztuki ważonych przedmiotów tak jak wagi liczące, zapisywać dane, sumować masę, a nawet obliczać procenty. Zwykle dysponują szeregiem jednostek, które możesz zmieniać według potrzeb. Oprócz rozmaitych opcji duże znaczenie dla użytkownika mają poniższe parametry. Zwróć na nie uwagę przed zakupem.

  1. Udźwig – określa, jaki ciężar możesz zważyć za pomocą wagi kieszonkowej. Mini waga jest przystosowana do ważenia niedużych przedmiotów, dlatego zwykle udźwig podobnych modeli wynosi maks. 3000 g.

  1. Precyzja – oznacza, z jaką dokładnością waży sprzęt. Przykładowo w przypadku wagi kieszonkowej o udźwigu 1000 g wynosi ona +/-0,5 g.

  1. Wielkość szalki – wpływa na wygodę użytkowania sprzętu. Zwykle powierzchnia ważąca ma kształt okrągły lub kwadratowy (o boku długości 100 m). Najlepiej, jeśli wykonano ją z łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej. Pamiętaj, że takie zabrudzenia jak kurz mogą zafałszować wynik pomiaru.

  1. Zasilanie – zazwyczaj bateryjne umożliwia mobilne wykorzystanie wagi kieszonkowej.

Waga jubilerska marki Steinberg Systems to produkt bardzo praktyczny w użytku. Wybrane modele wyposażono w odważniki, specjalne osłony przeciwpodmuchowe oraz miseczki do ważenia pyłów. Dzięki temu łatwo i wygodnie zważysz np. przyprawy czy leki w formie proszków. Wagi są zasilane popularnymi bateriami 1,5 V AAA, co dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania. O wszechstronności kieszonkowych wag jubilerskich świadczy też wybór jednostek, którym dysponują, m.in. g, oz, lb, kg, tl, ct. Każda posiada platformę ze stali nierdzewnej i solidną obudowę z tworzywa ABS.

Waga jubilerska i inne produkty dla zawodowców i hobbystów w sklepie expondo

Jak już wiesz, waga kieszonkowa to bardzo uniwersalny sprzęt, który przydaje się w wielu sytuacjach. Skorzystasz z niego, począwszy od porcjowania składników w kuchni, skończywszy na transakcjach w handlu internetowym. Wspomoże Cię również w takich gałęziach rzemiosła jak złotnictwo. Jeśli się nim zajmujesz, to koniecznie sprawdź też ofertę pieców tyglowych i tygli topniczych marki Goldbrunn.

Pasjonujesz się poszukiwaniem skarbów? Również mamy coś dla Ciebie! Wyszukiwanie pod powierzchnią ziemi monet umożliwiają wykrywacze metali o dużej czułości marki Steinberg Systems. Oprócz monet pozwalają zlokalizować amunicję, biżuterię i inne drobne metalowe elementy płytko ukryte.

To jeszcze nie wszystko! Oprócz wysokiej jakości produktów oferujemy Ci jeszcze szereg dodatkowych korzyści. Robiąc zakupy u nas, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz także 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Zrób zakupy w expondo już teraz!