Wagi kieszonkowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 8 z 8 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Szukasz kompaktowego sprzętu do ważenia małych przedmiotów, który zawsze możesz mieć przy sobie? Wagi kieszonkowe marki Steinberg Systems to nieduże, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne urządzenia o dużej precyzji pomiaru (0,1 g i 0,01 g). W naszym sklepie oferujemy małe wagi elektroniczne o różnym zakresie ważenia, np. do 50 g, 500 g i 3000 g.

Expondo.pl oferuje bardzo szeroki wybór wag i urządzeń pomiarowych o różnym przeznaczeniu. Jeśli interesują Cię urządzenia podobne do wag kieszonkowych, sprawdź również asortyment wag laboratoryjnych specjalnie przeznaczonych do kontrolowania masy niewielkich przedmiotów np. w laboratoriach i zakładach złotniczych.

Do czego służą małe wagi elektroniczne?

Prezentowany sprzęt charakteryzuje się uniwersalnością. Zda egzamin podczas pracy w laboratorium i zakładzie złotniczym, przyrządzania potraw (dokładnego odmierzania przypraw i dodatków) czy zajęć edukacyjnych w szkołach. Stanie się niezastąpiony w rękach jubilerów, a także hobbystów-kolekcjonerów monet. Nadaje się do ważenia biżuterii, a także sztabek lokacyjnych złota, srebra i platyny.

Waga kieszonkowa marki Steinberg Systems to produkt bardzo praktyczny w użytku. Wybrane modele wyposażono w specjalne osłony przeciwpodmuchowe oraz miseczki do ważenia pyłów. Dzięki temu łatwo i wygodnie zważysz np. przyprawy czy leki w formie proszków. Wagi są zasilane popularnymi bateriami 1,5 V AAA, co dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania. O wszechstronności wag jubilerskich kieszonkowych świadczy też wybór jednostek, którym dysponują, m.in. g, oz, lb, kg, tl, ct. Każda posiada platformę ze stali nierdzewnej i solidną obudowę z tworzywa ABS.

Funkcje wag kieszonkowych

Korzystanie z wag kieszonkowych jest proste i intuicyjne nie tylko dzięki kompaktowym wymiarom oraz podświetlanym wyświetlaczom LCD, które gwarantują szybkie odczytanie wyniku pomiaru. Jak w przypadku każdej wagi (zarówno kieszonkowej, jak i paczkowej służącej do warzenia większych przedmiotów), także tutaj niezbędne są dodatkowe funkcje.

Marka Steinberg Systems wyposażyła swoje małe wagi kieszonkowe m.in. w funkcje tarowania, liczenia sztuk, zerowania i zmiany jednostek. Pierwsza z nich pozwala obliczyć wagę netto. Liczenie przydaje się wtedy, kiedy sprawdzasz ciężar wielu jednakowych przedmiotów. Zerowanie pozwala skorygować punkt zerowy. Dodatkowe funkcje mogą różnić się w zależności od modelu.