Teleskopy i lornetki

Coś poszło nie tak

Nie możemy znaleźć strony, której szukasz.

Radzimy poszukać produktu za pomocą powyższej wyszukiwarki.

LUB spróbuj poszukać produktów po poniższych kategoriach.

Zainspiruj się blogiem expondo

Sprzęt optyczny stanowi nieodłączny element wielu pasji. Korzystają z niego miłośnicy podróży i wycieczek, obserwatorzy dzikich zwierząt, myśliwi, a także amatorzy astronomii. Dlatego marka Uniprodo przygotowała szeroką ofertę produktów, z którymi bez problemu dostrzeżesz obiekty oddalone od Ciebie o dziesiątki, setki, a nawet tysiące kilometrów! Są to świetne propozycje zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów,

W tej kategorii znajdziesz wodoodporne lornetki idealne na dalekie wypady na łono natury, teleskopy astronomiczne do obserwacji nieba oraz noktowizory z wbudowanymi kamerami. Dla osób aktywnie spędzających czas przygotowaliśmy również produkty przeznaczone do sportów wodnych i ofertę trampolin oraz huśtawek dla dzieci.

Lornetki wodoszczelne dla hobbystów Uniprodo

Podczas wycieczek do urokliwych miejsc czy nawet spacerów po okolicznych lasach niejednokrotnie nadarza się okazja, żeby poobserwować dzikie zwierzęta lub podziwiać widoki. W takich sytuacjach lornetki od Uniprodo sprawdzą się doskonale. Zaprojektowano je tak, aby obraz był idealnie przejrzysty, a przybliżenie – wygodne. W tym celu zastosowano takie rozwiązania jak niezależna regulacja każdego okularu, wewnętrzne punkty skupienia czy szkła pryzmatowe BAK4 poprawiające ostrość. Część modeli wyposażono także w soczewki z powłokami fazowymi o niskiej dyspersji zapobiegającymi powstawaniu refleksów świetlnych. Dzięki temu widoczny obraz jest bardzo wyraźny.

Sprzęty przystosowano także do trudnych warunków, z którymi możesz się spotkać podczas podróży. Wodoszczelne obudowy z gumy pozwalają na korzystanie z lornetek podczas mgły, a nawet deszczu. Produkty cechują się też niewielkim rozmiarem, co wpływa na komfort korzystania. Łatwe przechowywanie oraz transportowanie zostało zapewnione przez dołączone do zestawów etui.

Noktowizory z wbudowanymi kamerami Uniprodo

W tej kategorii poza lornetkami znajdziesz też noktowizory umożliwiające dostrzeżenie otoczenia w ciemność na odległość nawet 400 m. Za widoczność po zmroku odpowiadają zaawansowane sensory CMOS cechujące się wysoką czułością, a także duże przysłony wpływające na doskonałe dostarczanie światła do oka. Urządzenia posiadają też przełączniki podczerwieni służące do włączenia widoku w monochromii oraz ekrany LCD prezentujące obserwowane obiekty.

Wybrane modele wyposażono również w wysokiej jakości kamery do nagrywania filmów i robienia zdjęć. Dane nie tylko można zapisać na karcie microSD, ale prześlesz je również na swój komputer dzięki połączeniu USB. Z kolei gniazdo AV pozwoli na wyświetlenie filmów lub zdjęć bezpośrednio na zewnętrznych ekranach.

Teleskopy astronomiczne do obserwacji nieba Uniprodo

Do obserwacji planet, Księżyca i innych ciał niebieskich potrzebujesz teleskopu, który zapewnia obraz o doskonałej ostrość i kontraście zarówno na obrzeżach, jak i w centrum pola widzenia. Takimi urządzeniami są produkty marki Uniprodo. W tej kategorii umieszczono tzw. refraktory oraz teleskopy Newtona. Wykorzystano w nich soczewki stworzone z wysokiej jakości szkła, co gwarantuje uzyskanie idealnego obrazu. Dodatkowo do części urządzeń dołączono lunety celownicze ułatwiające nakierowywanie sprzętu na interesujący Cię obiekt.

Konstrukcje teleskopów wykonano z trwałych, a zarazem lekkich materiałów pozwalających ustawić całość zgodnie z potrzebami. Refraktory wyposażono z kolei w lustra diagonalne zamontowane pod kątem 90°, dzięki którym przyjmiesz wygodną pozycję podczas obserwacji. Razem z produktami dostarczane są również stabilne trójnożne statywy stworzone z aluminium. Każdy z nich ma możliwość powolnej i bardzo precyzyjnej regulacji wysokości, co usprawnia dokonywanie mikropoprawek. Ponadto w zestawach znajdują się też akcesoria w postaci filtrów, okularów czy soczewek przeznaczonych do obserwacji różnych ciał niebieskich i nie tylko.

Rozwijaj swoje pasje dzięki sprzętom optycznym niemieckiej marki Uniprodo. Szeroka gama lornetek, noktowizorów oraz teleskopów sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!